Zagospodarowanie terenu placu zamkowego i placu Marii Konopnickiej w Brześciu Kujawskim

Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski

Data publikacji
Miejsce realizacji
Brześć Kujawski (Plac Zamkowy oraz Plac Marii Konopnickiej)
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie obejmuje dwie części: prace budowlane/parkingowe na placu zamkowym oraz modernizację terenu zieleni i małej architektury na placu Marii Konopnickiej. Inwestycja realizowana jest w strefie ochrony konserwatorskiej, co wymaga uwzględnienia kosztów badań archeologicznych. Postępowanie zostało już zakończone (otwarcie ofert 02.04.2024).

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Status zamówienia:

Przed terminem składania ofert

Rodzaj zamówienia publicznego:

Roboty budowlane

Tryb zamówienia publicznego:

Tryb podstawowy bez negocjacji

Finansowanie:

Z dotacji celowej

Data ogłoszenia:

15-03-2024

Data składania ofert:

02-04-2024

Godzina składania ofert:

09:30

Data otwarcia ofert:

02-04-2024

Godzina otwarcia ofert:

10:00

Miejsce złożenia oferty:

[link dostępny w aplikacji]

Numer UZP/TED:

[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]

Ogłoszenie o wyniku postępowania (PDF | 104,61KB)

Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty (PDF | 681,99KB)

Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty (PDF | 629,32KB)

Informacja z otwarcia ofert (PDF | 338,98KB)

Wyjaśnienia treści SWZ (PDF | 312,52KB)

Załączniki SWZ (ZIP | 67,19MB)

Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 141,30KB)

Części zamówienia (2)

  1. Część 1: Część 1. Zagospodarowanie terenu placu zamkowego w Brześciu Kujawskim

    Roboty budowlane w zakresie zagospodarowania placu zamkowego.

  2. Część 2: Część 2. Zagospodarowanie terenu placu Marii Konopnickiej w Brześciu Kujawskim

    Modernizacja terenu zieleni, sadzenie roślin oraz montaż małej architektury.

Dokumenty (7)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Zagospodarowanie terenu placu zamkowego i placu Marii Konopnickiej w Brześciu Kujawskim — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne