Roboty budowlane

Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Postępowanie na roboty budowlane (tryb podstawowy bez negocjacji), finansowane z dotacji celowej. Termin składania ofert upływa 26.03.2024 r. o godz. 09:30. Brak szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia w dostarczonej treści.

Treść ogłoszenia

Status zamówienia:

Przed terminem składania ofert

Rodzaj zamówienia publicznego:

Roboty budowlane

Tryb zamówienia publicznego:

Tryb podstawowy bez negocjacji

Finansowanie:

Z dotacji celowej

Data ogłoszenia:

07-03-2024

Data składania ofert:

26-03-2024

Godzina składania ofert:

09:30

Data otwarcia ofert:

26-03-2024

Godzina otwarcia ofert:

10:00

Miejsce złożenia oferty:

[link dostępny w aplikacji]

Numer UZP/TED:

[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]

Ogłoszenie o wyniku postępowania (PDF | 79,68KB)

Powiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty (PDF | 792,47KB)

Informacja z otwarcia ofert (PDF | 519,49KB)

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 2 (PDF | 49,33KB)

Wyjaśnienia treści SWZ (PDF | 2,79MB)

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia (PDF | 62,39KB)

Załączniki SWZ po zmianie (ZIP | 61,64MB)

Zawiadomienie o zmianie treści SWZ (PDF | 6,74MB)

Załączniki SWZ (ZIP | 141,77MB)

Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 125,56KB)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Roboty budowlane

    Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane.

Dokumenty (10)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Roboty budowlane — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne