Budowa i zagospodarowanie terenów rekreacyjno-sportowych w gminie Brześć Kujawski
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Gmina Brześć Kujawski (Rzadka Wola, Kąkowa Wola)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na realizację dwóch zadań: modernizację boiska w Rzadkiej Woli (Część 1) oraz budowę kompleksu rekreacyjnego w Kąkowej Woli w systemie „zaprojektuj i wybuduj” (Część 2). Zakres obejmuje prace projektowe, budowlane, wykonanie nawierzchni (m.in. EPDM, zrębki, płyta ażurowa) oraz zagospodarowanie terenów zielonych.
Kluczowe wymagania
- Zatrudnienie osób na umowę o pracę (bezpośrednie wykonanie robót)
- Gwarancja min. 24 miesiące (max 60 miesięcy)
- Brak dopuszczalnych ofert równoważnych
- Brak dopuszczalnych ofert wariantowych
Treść ogłoszenia
Status zamówienia:
Przed terminem składania ofert
Rodzaj zamówienia publicznego:
Roboty budowlane
Tryb zamówienia publicznego:
Tryb podstawowy bez negocjacji
Finansowanie:
Z dotacji celowej
Data ogłoszenia:
09-02-2024
Data składania ofert:
26-02-2024
Godzina składania ofert:
[link dostępny w aplikacji]
Data otwarcia ofert:
26-02-2024
Godzina otwarcia ofert:
10:00
Miejsce złożenia oferty:
[link dostępny w aplikacji]
Numer UZP/TED:
[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]
Ogłoszenie o wyniku postępowania (PDF | 103,80KB)
Powiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty (PDF | 813,89KB)
Informacja z otwarcia ofert (PDF | 452,01KB)
Wyjaśnienia treści SWZ 2 (PDF | 1,67MB)
Wyjaśnienia treści SWZ (PDF | 345,74KB)
Załączniki SWZ (ZIP | 23,61MB)
Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 139,44KB)
Części zamówienia (2)
Część 1: Część 1. Modernizacja boiska w Rzadkiej Woli
Modernizacja boiska obejmująca m.in. wykonanie nawierzchni pod stojaki rowerowe, nawierzchni trawiastej oraz nawierzchni ze zrębki.
Część 2: Część 2. Budowa kompleksu rekreacyjnego w Kąkowej Woli
Realizacja w systemie „zaprojektuj i wybuduj”: opracowanie dokumentacji projektowej oraz budowa kompleksu rekreacyjnego.
Dokumenty (7)
- Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 139,44KB)pdf?v=1707481866
- Załączniki SWZ (ZIP | 23,61MB)zip?v=1707481889
- Wyjaśnienia treści SWZ (PDF | 345,74KB)pdf?v=1708331932
- Wyjaśnienia treści SWZ 2 (PDF | 1,67MB)pdf?v=1708683799
- Informacja z otwarcia ofert (PDF | 452,01KB)pdf?v=1708953729
- Powiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty (PDF | 813,89KB)pdf?v=1711463620
- Ogłoszenie o wyniku postępowania (PDF | 103,80KB)pdf?v=1713177508
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.