PLAC M. KONOPNICKIEJ - AKTUALIZACJA
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie na roboty budowlane związane z aktualizacją projektu placu M. Konopnickiej. Tryb podstawowy bez negocjacji, finansowanie z dotacji celowej. Dokumentacja zawiera aktualizację SWZ oraz załączniki techniczne.
Treść ogłoszenia
Status zamówienia:
Przed terminem składania ofert
Rodzaj zamówienia publicznego:
Roboty budowlane
Tryb zamówienia publicznego:
Tryb podstawowy bez negocjacji
Finansowanie:
Z dotacji celowej
Data ogłoszenia:
08-02-2024
Data składania ofert:
23-02-2024
Godzina składania ofert:
09:30
Data otwarcia ofert:
23-02-2024
Godzina otwarcia ofert:
10:00
Miejsce złożenia oferty:
[link dostępny w aplikacji]
Numer UZP/TED:
[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]
Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania (PDF | 472,98KB)
Ogłoszenie o wyniku postępowania (PDF | 86,07KB)
Informacja z otwarcia ofert (PDF | 543,71KB)
PLAC M. KONOPNICKIEJ - AKTUALIZACJA (ZIP | 28,30MB)
Zamiana treści SWZ (PDF | 328,21KB)
Załączniki SWZ (ZIP | 68,32MB)
Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 141,68KB)
Części zamówienia (1)
Część 0: PLAC M. KONOPNICKIEJ - AKTUALIZACJA
Roboty budowlane związane z aktualizacją projektu placu M. Konopnickiej.
Dokumenty (7)
- Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 141,68KB)pdf?v=1707397432
- Załączniki SWZ (ZIP | 68,32MB)zip?v=1707397564
- Zamiana treści SWZ (PDF | 328,21KB)pdf?v=1708336377
- PLAC M. KONOPNICKIEJ - AKTUALIZACJA (ZIP | 28,30MB)zip?v=1708336392
- Informacja z otwarcia ofert (PDF | 543,71KB)pdf?v=1708686070
- Ogłoszenie o wyniku postępowania (PDF | 86,07KB)pdf?v=1709293979
- Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania (PDF | 472,98KB)pdf?v=1709294032
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.