Budowa i zagospodarowanie terenów rekreacyjno-sportowych w gminie Brześć Kujawski
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski
- Data publikacji
- Miejsce realizacji
- Kąkowa Wola, Brześć Kujawski, Wieńce (woj. kujawsko-pomorskie)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na budowę kompleksu rekreacyjnego w systemie 'zaprojektuj i wybuduj' w Kąkowej Woli oraz urządzanie placów zabaw w trzech lokalizacjach (Brześć Kujawski, Wieńce). Zakres obejmuje prace projektowe, budowlane, montaż nawierzchni (boisko, parking, trasy trawiaste, zrębki) oraz montaż urządzeń zabawowych. Inwestycja współfinansowana z funduszy unijnych (EFRR/PROW).
Kluczowe wymagania
- Wymagane wadium
- Zatrudnienie pracowników na podstawie umowy o pracę (prace ogólnobudowlane)
- Gwarancja min. 24 miesiące (max 60 miesięcy)
- Rękojmia równa okresowi gwarancji
Treść ogłoszenia
Status zamówienia:
Przed terminem składania ofert
Rodzaj zamówienia publicznego:
Roboty budowlane
Tryb zamówienia publicznego:
Tryb podstawowy bez negocjacji
Finansowanie:
Z dotacji celowej
Data ogłoszenia:
11-01-2024
Data składania ofert:
26-01-2024
Godzina składania ofert:
09:30
Data otwarcia ofert:
26-01-2024
Godzina otwarcia ofert:
10:00
Miejsce złożenia oferty:
[link dostępny w aplikacji]
Numer UZP/TED:
[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]
Ogłoszenie o wyniku postępowania (PDF | 110,20KB)
Powiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty część 3 (PDF | 710,37KB)
Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania w części (PDF | 506,81KB)
Informacja z otwarcia ofert (PDF | 522,90KB)
Załączniki do wyjaśnień SWZ 2 z dnia 24-01-2024 r (ZIP | 5,09MB)
Wyjaśnienia treści SWZ 2 (PDF | 18,50MB)
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu (PDF | 47,08KB)
Zawiadomienie o zamianie treści SWZ (PDF | 516,82KB)
Wyjaśnienia treści SWZ (PDF | 790,26KB)
Załączniki SWZ (ZIP | 23,88MB)
Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 155,56KB)
Części zamówienia (3)
Część 1: Część 1 - Roboty budowlane i zagospodarowanie terenu
Wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych związanych z budową boiska i infrastruktury towarzyszącej.
Część 2: Część 2 - Budowa kompleksu rekreacyjnego w Kąkowej Woli
Opracowanie dokumentacji projektowej i budowa kompleksu rekreacyjnego w systemie 'zaprojektuj i wybuduj'.
Część 3: Część 3 - Urządzenie placów zabaw
Urządzenie placów zabaw w trzech lokalizacjach.
Dokumenty (11)
- Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 155,56KB)pdf?v=1704979644
- Załączniki SWZ (ZIP | 23,88MB)zip?v=1704979663
- Wyjaśnienia treści SWZ (PDF | 790,26KB)pdf?v=1705501100
- Zawiadomienie o zamianie treści SWZ (PDF | 516,82KB)pdf?v=1706020807
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu (PDF | 47,08KB)pdf?v=1706020834
- Wyjaśnienia treści SWZ 2 (PDF | 18,50MB)pdf?v=1706103303
- Załączniki do wyjaśnień SWZ 2 z dnia 24-01-2024 r (ZIP | 5,09MB)zip?v=1706103328
- Informacja z otwarcia ofert (PDF | 522,90KB)pdf?v=1706789789
- Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania w części (PDF | 506,81KB)pdf?v=1707482142
- Powiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty część 3 (PDF | 710,37KB)pdf?v=1708346285
- Ogłoszenie o wyniku postępowania (PDF | 110,20KB)pdf?v=1713177439
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.