Kredyt krótkoterminowy w kwocie 5 000 000,00 zł
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Brześć Kujawski
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie dotyczące udzielenia Gminie Brześć Kujawski kredytu krótkoterminowego na kwotę 5 mln zł. Termin spłaty do końca 2024 r. Brak prowizji i opłat przy uruchomieniu oraz spłacie. Zabezpieczenie: weksel własny in blanco. Postępowanie zostało unieważnione z powodu braku ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału.
Kluczowe wymagania
- Status banku/funduszu zgodnie z Prawem bankowym
- Brak podstaw wykluczenia (art. 108 i 109 Pzp)
- Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu
- Wykaz podmiotowych środków dowodowych (KRS/CEIDG)
Treść ogłoszenia
Status zamówienia:
Przed terminem składania ofert
Rodzaj zamówienia publicznego:
Usługi
Tryb zamówienia publicznego:
Tryb podstawowy bez negocjacji
Finansowanie:
Ze środków własnych
Data ogłoszenia:
04-01-2024
Data składania ofert:
12-01-2024
Godzina składania ofert:
09:30
Data otwarcia ofert:
12-01-2024
Godzina otwarcia ofert:
10:00
Miejsce złożenia oferty:
[link dostępny w aplikacji]
Numer UZP/TED:
[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]
Ogłoszenie o wyniku postępowania (PDF | 51,79KB)
Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania (PDF | 300,93KB)
Wyjaśnienia treści SWZ (PDF | 264,30KB)
Załączniki SWZ (ZIP | 8,13MB)
Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 105,75KB)
Części zamówienia (1)
Część 0: Kredyt krótkoterminowy w kwocie 5 000 000,00 zł
Udzielenie kredytu krótkoterminowego dla Gminy Brześć Kujawski.
Dokumenty (5)
- Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 105,75KB)pdf?v=1704370287
- Załączniki SWZ (ZIP | 8,13MB)zip?v=1704370348
- Wyjaśnienia treści SWZ (PDF | 264,30KB)pdf?v=1704701852
- Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania (PDF | 300,93KB)pdf?v=1705928996
- Ogłoszenie o wyniku postępowania (PDF | 51,79KB)pdf?v=1705929008
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.