Roboty budowlane
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie na roboty budowlane (numer [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]). Finansowanie z dotacji celowej. Termin składania ofert upłynął 04.12.2023 r. Brak szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia w dostarczonej treści.
Treść ogłoszenia
Status zamówienia:
Przed terminem składania ofert
Rodzaj zamówienia publicznego:
Roboty budowlane
Tryb zamówienia publicznego:
Tryb podstawowy bez negocjacji
Finansowanie:
Z dotacji celowej
Data ogłoszenia:
17-11-2023
Data składania ofert:
04-12-2023
Godzina składania ofert:
09:30
Data otwarcia ofert:
04-12-2023
Godzina otwarcia ofert:
10:00
Miejsce złożenia oferty:
[link dostępny w aplikacji]
Numer UZP/TED:
[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]
Ogłoszenie o wyniku postępowania (PDF | 76,39KB)
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty (PDF | 833,75KB)
Informacja z otwarcia ofert (PDF | 509,01KB)
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia (PDF | 41,63KB)
5. Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału poprawiony (DOCX | 34,82KB)
Zmiana treści SWZ (PDF | 2,32MB)
STARY BRZEŚĆ PARCELE Kosztorys.ath wodociąg (ATH | 22,45KB)
Wyjaśnienia treści SWZ 3 (PDF | 592,27KB)
przedmiary .ath (ZIP | 9,42KB)
Wyjaśnienia treści SWZ 2 (PDF | 722,09KB)
Załączniki SWZ (ZIP | 65,09MB)
Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 120,26KB)
Części zamówienia (1)
Część 0: Roboty budowlane
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane.
Dokumenty (12)
- Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 120,26KB)pdf?v=1700223453
- Załączniki SWZ (ZIP | 65,09MB)zip?v=1700223484
- Wyjaśnienia treści SWZ 2 (PDF | 722,09KB)pdf?v=1700654493
- przedmiary .ath (ZIP | 9,42KB)zip?v=1700654503
- Wyjaśnienia treści SWZ 3 (PDF | 592,27KB)pdf?v=1701168897
- STARY BRZEŚĆ PARCELE Kosztorys.ath wodociąg (ATH | 22,45KB)ath?v=1701168906
- Zmiana treści SWZ (PDF | 2,32MB)pdf?v=1701256756
- 5. Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału poprawiony (DOCX | 34,82KB)docx?v=1701256767
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia (PDF | 41,63KB)pdf?v=1701256780
- Informacja z otwarcia ofert (PDF | 509,01KB)pdf?v=1701697296
- Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty (PDF | 833,75KB)pdf?v=1704288343
- Ogłoszenie o wyniku postępowania (PDF | 76,39KB)pdf?v=1705058228
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.