Budowa Centrum opiekuńczo-mieszkalnego w Brześciu Kujawskim wraz z infrastrukturą towarzyszącą
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Brześć Kujawski, osiedle Falborek (ul. Sokolników)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na budowę Centrum opiekuńczo-mieszkalnego w Brześciu Kujawskim (tryb zaprojektuj i wybuduj) wraz z infrastrukturą (drogi, zagospodarowanie terenu). Postępowanie zostało unieważnione z powodu ofert przekraczających budżet Zamawiającego. Zakres obejmował dokumentację projektową, budowę obiektu oraz budowę dróg (ul. Sokolników).
Kluczowe wymagania
- Zatrudnienie na umowę o pracę wszystkich osób wykonujących roboty ogólnobudowlane
- Gwarancja min. 48 miesięcy (max 60 miesięcy)
- Rękojmia równa okresowi gwarancji
- Brak możliwości składania ofert równoważnych i wariantowych
Treść ogłoszenia
Status zamówienia:
Przed terminem składania ofert
Rodzaj zamówienia publicznego:
Roboty budowlane
Tryb zamówienia publicznego:
Tryb podstawowy bez negocjacji
Finansowanie:
Z dotacji celowej
Data ogłoszenia:
10-11-2023
Data składania ofert:
28-11-2023
Godzina składania ofert:
09:30
Data otwarcia ofert:
28-11-2023
Godzina otwarcia ofert:
10:00
Miejsce złożenia oferty:
[link dostępny w aplikacji]
Numer UZP/TED:
[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]
Ogłoszenie o wyniku postępowania (PDF | 70,26KB)
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty (PDF | 988,68KB)
Informacja z otwarcia ofert (PDF | 519,79KB)
Wyjaśnienia treści SWZ 3 (PDF | 338,62KB)
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu (PDF | 60,20KB)
Wyjaśnienia treści SWZ 2 (PDF | 1,92MB)
Wyjaśnienia treści SWZ (PDF | 317,74KB)
Załączniki SWZ (ZIP | 135,62MB)
Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 124,61KB)
Części zamówienia (2)
Część 1: Budowa Centrum opiekuńczo-mieszkalnego w Brześciu Kujawskim wraz z zagospodarowaniem terenu
Budowa obiektu zapewniającego całodobowy pobyt osobom z niepełnosprawnościami w formule zaprojektuj i wybuduj.
Część 2: Budowa dróg na osiedlu Falborek - ulica Sokolników
Budowa dróg oraz infrastruktury towarzyszącej (m.in. kanał technologiczny).
Dokumenty (9)
- Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 124,61KB)pdf?v=1699619048
- Załączniki SWZ (ZIP | 135,62MB)zip?v=1699619099
- Wyjaśnienia treści SWZ (PDF | 317,74KB)pdf?v=1699953328
- Wyjaśnienia treści SWZ 2 (PDF | 1,92MB)pdf?v=1700731455
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu (PDF | 60,20KB)pdf?v=1700731465
- Wyjaśnienia treści SWZ 3 (PDF | 338,62KB)pdf?v=1700828587
- Informacja z otwarcia ofert (PDF | 519,79KB)pdf?v=1701180284
- Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty (PDF | 988,68KB)pdf?v=1703762507
- Ogłoszenie o wyniku postępowania (PDF | 70,26KB)pdf?v=1721121067
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.