Zakup i dostawa pojazdów w ramach zadania inwestycyjnego Budowa infrastruktury leczniczo-uzdrowiskowej w Uzdrowisku Wieniec-Zdrój
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Brześć Kujawski, parking Urzędu Miejskiego (pl. Władysława Łokietka 1)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na zakup i dostawę pojazdów (część 1: pojazd silnikowy, część 2: ciągnik z beczką) dla Gminy Brześć Kujawski. Przedmiot obejmuje dostawę, przeglądy gwarancyjne oraz bezpłatny serwis w okresie gwarancji. Postępowanie zostało unieważnione z powodu braku ofert/wniosków (art. 255 pkt 1 ustawy Pzp).
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: dostawa pojazdu o wartości min. 140 tys. zł (Część 1) lub 350 tys. zł (Część 2) w ciągu ostatnich 3 lat
- Brak możliwości składania ofert równoważnych
- Brak możliwości składania ofert wariantowych
Treść ogłoszenia
Status zamówienia:
Przed terminem składania ofert
Rodzaj zamówienia publicznego:
Dostawy
Tryb zamówienia publicznego:
Tryb podstawowy bez negocjacji
Finansowanie:
Z dotacji celowej
Data ogłoszenia:
09-11-2023
Data składania ofert:
17-11-2023
Godzina składania ofert:
09:30
Data otwarcia ofert:
17-11-2023
Godzina otwarcia ofert:
10:00
Miejsce złożenia oferty:
[link dostępny w aplikacji]
Numer UZP/TED:
[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]
Ogłoszenie o wyniku postępowania (PDF | 70,95KB)
Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania (PDF | 305,32KB)
Załączniki SWZ (ZIP | 10,74MB)
Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 136,49KB)
Części zamówienia (2)
Część 1: Część 1 - Pojazd silnikowy do transportu towarów
Dostawa pojazdu silnikowego do transportu towarów wraz z dokumentacją i serwisem.
Część 2: Część 2 - Dostawa ciągnika z beczką
Dostawa ciągnika rolniczego z beczką jako elementu ciągu technologicznego tężni.
Dokumenty (4)
- Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 136,49KB)pdf?v=1699529216
- Załączniki SWZ (ZIP | 10,74MB)zip?v=1699529231
- Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania (PDF | 305,32KB)pdf?v=1700218564
- Ogłoszenie o wyniku postępowania (PDF | 70,95KB)pdf?v=1700655089
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.