Budowa i przebudowa infrastruktury drogowej na terenie gminy Brześć Kujawski

Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
Gmina Brześć Kujawski (m.in. osiedle Archeologów, Gustorzyn, Aleksandrowo, Brzezie, Dubielewo, Brześć Kujawski)
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na realizację robót budowlanych obejmujące budowę dróg i dróg rowerowych na osiedlu Archeologów, przebudowę drogi gminnej Gustorzyn-Aleksandrowo-Brzezie (Etap I) oraz przebudowę chodników w miejscowości Dubielewo i w Brześciu Kujawskim (ul. Szkolna). Prace obejmują m.in. układanie nawierzchni asfaltowych i z kostki brukowej, wymianę przepustów oraz modernizację oświetlenia.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Status zamówienia:

Przed terminem składania ofert

Rodzaj zamówienia publicznego:

Roboty budowlane

Tryb zamówienia publicznego:

Tryb podstawowy bez negocjacji

Finansowanie:

Z dotacji celowej

Data ogłoszenia:

17-10-2023

Data składania ofert:

02-11-2023

Godzina składania ofert:

09:30

Data otwarcia ofert:

02-11-2023

Godzina otwarcia ofert:

10:00

Miejsce złożenia oferty:

[link dostępny w aplikacji]

Numer UZP/TED:

[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]

Ogłoszenie o wyniku postępowania (PDF | 151,42KB)

Powiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty (PDF | 1,32MB)

Informacja z otwarcia ofert (PDF | 741,67KB)

PB_zrzut_wody_do_jez_Cmentowo (PDF | 8,21MB)

Wyjaśnienia treści SWZ 3 (PDF | 642,05KB)

Wyjaśnienia treści SWZ 2 (PDF | 1 020,21KB)

Program badań - Brześć Kujawski - os. archeologów - J. Lewandowska (PDF | 538,81KB)

Wyjaśnienia treści SWZ (PDF | 4,16MB)

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 2 (PDF | 50,59KB)

Zawiadomienie o zmianie treści SWZ 2 (PDF | 2,80MB)

Ogłoszenie o zamianie ogłoszenia (PDF | 86,65KB)

Zawiadomienie o zmianie treści SWZ (PDF | 11,41MB)

Załączniki SWZ (ZIP | 124,04MB)

Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 162,70KB)

Części zamówienia (4)

  1. Część 1: Budowa drogi i dróg rowerowych na osiedlu Archeologów

    Budowa infrastruktury drogowej i rowerowej, w tym montaż oświetlenia LED, ułożenie kabli oświetleniowych oraz rozbudowa szafki sterującej.

  2. Część 2: Przebudowa drogi gminnej Gustorzyn-Aleksandrowo-Brzezie - ETAP I

    Przebudowa drogi gminnej o długości ok. 973 m, obejmująca układanie nawierzchni asfaltowej i poboczy oraz wymianę przepustów.

  3. Część 3: Przebudowa chodnika w m. Dubielewo

    Przebudowa chodnika o długości ok. 1050 m, w tym ułożenie kostki brukowej, montaż oświetlenia solarnego i regulacja studni.

  4. Część 4: Przebudowa chodnika przy ul. Szkolnej w Brześciu Kujawskim

    Przebudowa chodnika o długości 595 m, obejmująca ułożenie kostki brukowej, montaż krawężników i wymianę bariery.

Dokumenty (14)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Budowa i przebudowa infrastruktury drogowej na terenie gminy Brześć Kujawski — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne