Urządzenie placu zabaw w ramach zadania inwestycyjnego budowa infrastruktury leczniczo-uzdrowiskowej w Uzdrowisku Wieniec-Zdrój
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- teren gminy Brześć Kujawski, m. Wieniec Zdrój
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie placu zabaw w miejscowości Wieniec Zdrój. Zakup obejmuje nowe urządzenia zabawowe (m.in. huśtawki) z atestami bezpieczeństwa, przystosowane dla osób niepełnosprawnych, wykonane z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne (stal nierdzewna, HPL). Zamówienie realizowane jest z dofinansowaniem z RPO Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Kluczowe wymagania
- brak wykluczeń (podatki, ZUS, KRUS)
- zatrudnienie na umowę o pracę osób wykonujących roboty budowlane
- posiadanie atestów i certyfikatów bezpieczeństwa dla urządzeń
- nowe urządzenia (fabrycznie nowe)
Treść ogłoszenia
Status zamówienia:
Przed terminem składania ofert
Rodzaj zamówienia publicznego:
Dostawy
Tryb zamówienia publicznego:
Przetarg nieograniczony
Finansowanie:
Z dotacji celowej
Data ogłoszenia:
13-10-2023
Data składania ofert:
24-10-2023
Godzina składania ofert:
09:30
Data otwarcia ofert:
24-10-2023
Godzina otwarcia ofert:
10:00
Miejsce złożenia oferty:
[link dostępny w aplikacji]
Numer UZP/TED:
[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]
Ogłoszenie o wyniku postępowania (PDF | 73,64KB)
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty (PDF | 680,10KB)
Informacja z otwarcia ofert (PDF | 323,73KB)
Rysunek poglądowy (PDF | 973,34KB)
Wyjaśnienia treści SWZ (PDF | 635,73KB)
Załączniki SWZ (ZIP | 20,31MB)
Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 112,58KB)
Części zamówienia (1)
Część 0: Urządzenie placu zabaw
Dostawa i montaż wyposażenia placu zabaw, w tym huśtawek i urządzeń przystosowanych dla osób niepełnosprawnych.
Dokumenty (7)
- Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 112,58KB)pdf?v=1697194995
- Załączniki SWZ (ZIP | 20,31MB)zip?v=1697195006
- Wyjaśnienia treści SWZ (PDF | 635,73KB)pdf?v=1697622533
- Rysunek poglądowy (PDF | 973,34KB)pdf?v=1697622552
- Informacja z otwarcia ofert (PDF | 323,73KB)pdf?v=1698146533
- Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty (PDF | 680,10KB)pdf?v=1699277280
- Ogłoszenie o wyniku postępowania (PDF | 73,64KB)pdf?v=1702027834
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.