Roboty budowlane (2023/BZP 00395110)
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie na roboty budowlane, tryb przetargu nieograniczonego. Finansowanie z dotacji celowej. Status: po terminie składania ofert.
Treść ogłoszenia
Status zamówienia:
Po terminie składania ofert
Rodzaj zamówienia publicznego:
Roboty budowlane
Tryb zamówienia publicznego:
Przetarg nieograniczony
Finansowanie:
Z dotacji celowej
Data ogłoszenia:
13-09-2023
Data składania ofert:
28-09-2023
Godzina składania ofert:
09:30
Data otwarcia ofert:
28-09-2023
Godzina otwarcia ofert:
10:00
Miejsce złożenia oferty:
[link dostępny w aplikacji]
Numer UZP/TED:
[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]
Ogłoszenie o wyniku postępowania (PDF | 73,50KB)
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty (PDF | 663,73KB)
Informacja z otwarcia ofert (PDF | 313,15KB)
Wyjaśnienia treści SWZ (PDF | 415,38KB)
Ogłoszenie o zamianie ogłoszenia (PDF | 40,93KB)
Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 118,40KB)
Załączniki SWZ (ZIP | 44,38MB)
Części zamówienia (1)
Część 0: Roboty budowlane
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane.
Dokumenty (7)
- Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 118,40KB)pdf?v=1694610310
- Załączniki SWZ (ZIP | 44,38MB)zip?v=1694610323
- Wyjaśnienia treści SWZ (PDF | 415,38KB)pdf?v=1695301949
- Ogłoszenie o zamianie ogłoszenia (PDF | 40,93KB)pdf?v=1695301958
- Informacja z otwarcia ofert (PDF | 313,15KB)pdf?v=1695892995
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty (PDF | 663,73KB)pdf?v=1697540606
- Ogłoszenie o wyniku postępowania (PDF | 73,50KB)pdf?v=1698143639
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.