Roboty budowlane
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie na roboty budowlane finansowane z dotacji celowej. Termin składania ofert upływa 25.09.2023 r. o godzinie 09:30. Brak szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia w dostarczonej treści.
Treść ogłoszenia
Status zamówienia:
Przed terminem składania ofert
Rodzaj zamówienia publicznego:
Roboty budowlane
Tryb zamówienia publicznego:
Tryb podstawowy bez negocjacji
Finansowanie:
Z dotacji celowej
Data ogłoszenia:
08-09-2023
Data składania ofert:
25-09-2023
Godzina składania ofert:
09:30
Data otwarcia ofert:
25-09-2023
Godzina otwarcia ofert:
10:00
Miejsce złożenia oferty:
[link dostępny w aplikacji]
Numer UZP/TED:
[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]
Ogłoszenie o wyniku postępowania (PDF | 80,87KB)
Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania (PDF | 299,52KB)
Informacja z otwarcia ofert (PDF | 301,55KB)
Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 135,54KB)
Załączniki SWZ (ZIP | 57,58MB)
Części zamówienia (1)
Część 0: Roboty budowlane
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane.
Dokumenty (5)
- Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 135,54KB)pdf?v=1694159850
- Załączniki SWZ (ZIP | 57,58MB)zip?v=1694159867
- Informacja z otwarcia ofert (PDF | 301,55KB)pdf?v=1695639113
- Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania (PDF | 299,52KB)pdf?v=1696330947
- Ogłoszenie o wyniku postępowania (PDF | 80,87KB)pdf?v=1696330956
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.