Przebudowa budynku świetlicy wiejskiej w Rzadkiej Woli

Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
Rzadka Wola nr 32, działka nr 44, obręb 0020 Rzadka Wola Wieś, gmina Brześć Kujawski
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Przedmiotem zamówienia jest zmiana konstrukcji dachu wraz z wymianą pokrycia dachowego i montażem okien połaciowych w budynku świetlicy wiejskiej w Rzadkiej Woli. Zadanie obejmuje również remont pomieszczeń łazienki i WC. Prace mają zostać wykonane do marca 2024 r. Wymagane jest wniesienie wadium w wysokości 5 000 PLN.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Status zamówienia:

Przed terminem składania ofert

Rodzaj zamówienia publicznego:

Roboty budowlane

Tryb zamówienia publicznego:

Tryb podstawowy bez negocjacji

Finansowanie:

Ze środków własnych

Data ogłoszenia:

04-09-2023

Data składania ofert:

19-09-2023

Godzina składania ofert:

09:30

Data otwarcia ofert:

19-09-2023

Godzina otwarcia ofert:

10:00

Miejsce złożenia oferty:

[link dostępny w aplikacji]

Numer UZP/TED:

[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]

Ogłoszenie o wyniku postępowania (PDF | 72,88KB)

Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty (PDF | 483,84KB)

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty (PDF | 540,73KB)

Informacja z otwarcia ofert (PDF | 299,87KB)

Wyjaśnienie treści SWZ 2 (PDF | 814,71KB)

Wyjaśnienia treści SWZ (PDF | 769,73KB)

Dok. techniczna cz. II (ZIP | 730,75KB)

Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 116,88KB)

Załączniki SWZ (ZIP | 16,92MB)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Przebudowa budynku świetlicy wiejskiej w Rzadkiej Woli

    Zmiana konstrukcji dachu, wymiana pokrycia dachowego, montaż okien połaciowych oraz remont łazienki i WC.

Dokumenty (9)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Przebudowa budynku świetlicy wiejskiej w Rzadkiej Woli — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne