Rewaloryzacja Alei Dębowej w Runowie Krajeńskim

Zamawiający: URZĄD MIEJSKI W WIĘCBORKU, Więcbork (województwo kujawsko-pomorskie)

Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.

Termin składania ofert
Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Runowo Krajeńskie
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na usługi rewaloryzacji Alei Dębowej w Runowie Krajeńskim w celu poprawy odporności na zmiany klimatu. Przedmiotem jest m.in. specjalistyczne cięcia pielęgnacyjne koron drzew z wykorzystaniem podnośników hydraulicznych. Postępowanie jest współfinansowane z funduszy unijnych (FEnIKS/Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza).

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Status zamówienia: Przed terminem składania ofert Rodzaj zamówienia publicznego: Usługi Tryb zamówienia publicznego: Tryb podstawowy - art. 275 pkt 1 ustawy PZP Finansowanie: Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027, Priorytet: Fundusze Europejskie dla czystej energii i ochrony zasobów środowiska regionu. Działanie: Mała retencja i adaptacja do zmian klimatu w regionie Data ogłoszenia: 14-08-2026 Data składania ofert: 01-09-2026 Godzina składania ofert: 11:00 Data otwarcia ofert: 01-09-2026 Godzina otwarcia ofert: 11:30 Miejsce złożenia oferty: Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia dostępnej pod adresem [link dostępny w aplikacji] zakładka: „Oferty/wnioski” Numer UZP/TED: [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji] W myśl przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych stroną internetową prowadzonego postępowania jest Platforma e-Zamówienia, dostępna pod adresem [link dostępny w aplikacji] Adres strony internetowej prowadzonego postępowania (link prowadzący bezpośrednio do widoku postępowania na Platformie e-Zamówienia): [link dostępny w aplikacji] Postępowanie można wyszukać również ze strony głównej Platformy e-Zamówienia (przycisk „Przeglądaj postępowania/konkursy”). Identyfikator (ID) postępowania na Platformie e-Zamówienia: [link dostępny w aplikacji] Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 145,99KB) SWZ (PDF | 350,29KB) Zał. nr 1 do nr 10 do SWZ (ZIP | 1,08MB)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Rewaloryzacja Alei Dębowej w Runowie Krajeńskim

    Usługi rewaloryzacji drzew w celu poprawy odporności na zmiany klimatu, w tym specjalistyczne cięcia pielęgnacyjne koron drzew.

    Runowo Krajeńskie

Dokumenty (4)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznekujawsko-pomorskie