Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w Runowie Krajeńskim wraz ze zjazdem z drogi wojewódzkiej nr 242
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI W WIĘCBORKU, Więcbork (województwo kujawsko-pomorskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Runowo Krajeńskie (działka nr ew. 346) oraz droga wojewódzka nr 242
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na przebudowę drogi gminnej wewnętrznej na działce nr ew. 346 w Runowie Krajeńskim oraz budowę zjazdu z drogi wojewódzkiej nr 242 (relacja Więcbork - Falmierowo). Postępowanie prowadzone w trybie podstawowym. Wymagane wadium w wysokości 4 500 zł.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 4 500,00 zł
- Zabezpieczenie należytego wykonania umowy (szczegóły w SWZ)
- Podpisanie umowy na warunkach określonych w ofercie
Treść ogłoszenia
Status zamówienia: Przed terminem składania ofert Rodzaj zamówienia publicznego: Roboty budowlane Tryb zamówienia publicznego: Tryb podstawowy - art. 275 pkt 1 ustawy PZP Finansowanie: Ze środków własnych Data ogłoszenia: 03-06-2026 Data składania ofert: 19-06-2026 Godzina składania ofert: 11:00 Data otwarcia ofert: 19-06-2026 Godzina otwarcia ofert: 11:30 Miejsce złożenia oferty: Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia dostępnej pod adresem [link dostępny w aplikacji] zakładka: „Oferty/wnioski” Numer UZP/TED: [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji] W myśl przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych stroną internetową prowadzonego postępowania jest Platforma e-Zamówienia, dostępna pod adresem [link dostępny w aplikacji] Adres strony internetowej prowadzonego postępowania (link prowadzący bezpośrednio do widoku postępowania na Platformie e-Zamówienia): [link dostępny w aplikacji] Postępowanie można wyszukać również ze strony głównej Platformy e-Zamówienia (przycisk „Przeglądaj postępowania/konkursy”). Identyfikator (ID) postępowania na Platformie e-Zamówienia: [link dostępny w aplikacji] Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 154,62KB) SWZ (PDF | 559,04KB) Zał. od nr 1 do 8 do SWZ 2025 (ZIP | 593,22KB) Zał. nr 9 do SWZ - Dok. bud. droga (ZIP | 8,52MB) Zał. nr 10 do SWZ - Dok. tech. zjazd DW (ZIP | 10,98MB) Zał. nr 11 do SWZ - Przedmiary (ZIP | 409,31KB) Zał. nr 12 do SWZ - STWiOR (ZIP | 3,75MB) Informacja o kwocie (PDF | 123,01KB) Informacja z otwarcia ofert (PDF | 127,27KB)
Części zamówienia (1)
Część 0: Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej oraz zjazdu
Przebudowa drogi gminnej na terenie działki nr ew. 346 w Runowie Krajeńskim oraz przebudowa zjazdu z drogi wojewódzkiej nr 242.
Dokumenty (9)
- Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 154,62KB)pdf
- SWZ (PDF | 559,04KB)pdf
- Zał. nr 9 do SWZ - Dok. bud. droga (ZIP | 8,52MB)zip
- Zał. nr 10 do SWZ - Dok. tech. zjazd DW (ZIP | 10,98MB)zip
- Zał. od nr 1 do 8 do SWZ 2025 (ZIP | 593,22KB)zip
- Zał. nr 11 do SWZ - Przedmiary (ZIP | 409,31KB)zip
- Zał. nr 12 do SWZ - STWiOR (ZIP | 3,75MB)zip
- Informacja o kwocie (PDF | 123,01KB)pdf
- Informacja z otwarcia ofert (PDF | 127,27KB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.