Roboty budowlane (ID: 2026/BZP 00267512/01)
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI W WIĘCBORKU, Więcbork (województwo kujawsko-pomorskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie na roboty budowlane podzielone na dwie części (Część I i Część II). Zamówienie finansowane z Funduszy Europejskich dla Kujaw i Pomorza 2021-2027. Składanie ofert przez Platformę e-Zamówienia.
Treść ogłoszenia
Status zamówienia: Przed terminem składania ofert Rodzaj zamówienia publicznego: Roboty budowlane Tryb zamówienia publicznego: Tryb podstawowy - art. 275 pkt 1 ustawy PZP Finansowanie: Program Regionalny Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027 Data ogłoszenia: 29-05-2026 Data składania ofert: 18-06-2026 Godzina składania ofert: 11:00 Data otwarcia ofert: 18-06-2026 Godzina otwarcia ofert: 11:30 Miejsce złożenia oferty: Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia dostępnej pod adresem [link dostępny w aplikacji] zakładka: „Oferty/wnioski” Numer UZP/TED: [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji] W myśl przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych stroną internetową prowadzonego postępowania jest Platforma e-Zamówienia, dostępna pod adresem [link dostępny w aplikacji] Adres strony internetowej prowadzonego postępowania (link prowadzący bezpośrednio do widoku postępowania na Platformie e-Zamówienia): [link dostępny w aplikacji] Postępowanie można wyszukać również ze strony głównej Platformy e-Zamówienia (przycisk „Przeglądaj postępowania/konkursy”). Identyfikator (ID) postępowania na Platformie e-Zamówienia: [link dostępny w aplikacji] Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 181,09KB) SWZ (PDF | 675,97KB) Zał. od nr 1 do 8 do SWZ (ZIP | 1,51MB) Zał. nr 9 do SWZ - Przedmiar cz. I Zam (ZIP | 300,80KB) Zał. nr 10 do SWZ - Dok. bud. cz. I Zam (ZIP | 31,91MB) Zał. nr 11 do SWZ - Dok. bud.1 cz. I Zam (ZIP | 29,02MB) Zał. nr 12 do SWZ - STWiOR cz. I Zam (ZIP | 16,78MB) Zał. nr 13 do SWZ - STWiOR 1 cz. I Zam (ZIP | 5,70MB) Zał. nr 14 do SWZ - Przedmiar cz. II Zam (ZIP | 213,79KB) Zał. nr 15 do SWZ - STWiOR cz. II Zam (ZIP | 5,85MB) Zał. nr 16 do SWZ - Dok. bud. cz. II Zam (ZIP | 26,84MB) Pytania i odpowiedzi (PDF | 224,85KB) Pytania i odpowiedzi 1 (PDF | 282,02KB) Informacja o kwocie (PDF | 227,21KB) Informacja z otwarcia ofert (PDF | 193,38KB) Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty (PDF | 263,96KB)
Części zamówienia (2)
Część 1: Część I Zam
Roboty budowlane - Część I.
Część 2: Część II Zam
Roboty budowlane - Część II.
Dokumenty (16)
- Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 181,09KB)pdf
- SWZ (PDF | 675,97KB)pdf
- Zał. nr 9 do SWZ - Przedmiar cz. I Zam (ZIP | 300,80KB)zip
- Zał. od nr 1 do 8 do SWZ (ZIP | 1,51MB)zip
- Zał. nr 12 do SWZ - STWiOR cz. I Zam (ZIP | 16,78MB)zip
- Zał. nr 13 do SWZ - STWiOR 1 cz. I Zam (ZIP | 5,70MB)zip
- Zał. nr 14 do SWZ - Przedmiar cz. II Zam (ZIP | 213,79KB)zip
- Zał. nr 15 do SWZ - STWiOR cz. II Zam (ZIP | 5,85MB)zip
- Zał. nr 10 do SWZ - Dok. bud. cz. I Zam (ZIP | 31,91MB)zip
- Zał. nr 11 do SWZ - Dok. bud.1 cz. I Zam (ZIP | 29,02MB)zip
- Zał. nr 16 do SWZ - Dok. bud. cz. II Zam (ZIP | 26,84MB)zip
- Pytania i odpowiedzi (PDF | 224,85KB)pdf
- Pytania i odpowiedzi 1 (PDF | 282,02KB)pdf
- Informacja o kwocie (PDF | 227,21KB)pdf
- Informacja z otwarcia ofert (PDF | 193,38KB)pdf
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty (PDF | 263,96KB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.