Przebudowa drogi gminnej na odcinku ul. Polnej w Sypniewie o długości 216 mb.

Zamawiający: URZĄD MIEJSKI W WIĘCBORKU, Więcbork (województwo kujawsko-pomorskie)

Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.

Termin składania ofert
Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
Sypniew, ul. Polna
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na przebudowę drogi gminnej w miejscowości Sypniew (ul. Polna) na odcinku 216 metrów bieżących. Postępowanie prowadzone w trybie podstawowym przez Gminę Więcbork. Wymagane wadium w wysokości 3 500 zł. Składanie ofert wyłącznie przez Platformę e-Zamówienia.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Status zamówienia: Przed terminem składania ofert Rodzaj zamówienia publicznego: Roboty budowlane Tryb zamówienia publicznego: Tryb podstawowy - art. 275 pkt 1 ustawy PZP Finansowanie: Środki własne Data ogłoszenia: 26-05-2026 Data składania ofert: 10-06-2026 Godzina składania ofert: 11:00 Data otwarcia ofert: 10-06-2026 Godzina otwarcia ofert: 11:30 Miejsce złożenia oferty: Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia dostępnej pod adresem [link dostępny w aplikacji] zakładka: „Oferty/wnioski” Numer UZP/TED: [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji] W myśl przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych stroną internetową prowadzonego postępowania jest Platforma e-Zamówienia, dostępna pod adresem [link dostępny w aplikacji] Adres strony internetowej prowadzonego postępowania (link prowadzący bezpośrednio do widoku postępowania na Platformie e-Zamówienia): [link dostępny w aplikacji] Postępowanie można wyszukać również ze strony głównej Platformy e-Zamówienia (przycisk „Przeglądaj postępowania/konkursy”). Identyfikator (ID) postępowania na Platformie e-Zamówienia: ocds-148610-def80143-8a13-4ebb-942d-e468651ce76f Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 150,08KB) SWZ (PDF | 561,90KB) Zał. od nr 1 do 8 do SWZ (ZIP | 595,13KB) Załącznik nr 9 do SWZ - Dok. techniczna (ZIP | 7,82MB) Załącznik nr 10 do SWZ - Przedmiar (ZIP | 159,08KB) Zalącznik nr 11 do SWZ - STWiOR (ZIP | 15,54MB) Informacja o kwocie (PDF | 121,59KB) Informacja z otwarcia ofert (PDF | 140,13KB) Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty (PDF | 188,59KB)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Przebudowa drogi gminnej na odcinku ul. Polnej w Sypniewie o długości 216 mb.

    Przebudowa odcinka drogi gminnej o długości 216 metrów bieżących przy ulicy Polnej w Sypniewie.

Dokumenty (9)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Przebudowa drogi gminnej na odcinku ul. Polnej w Sypniewie o długości 216 mb. — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne