Sprzedaż nieruchomości w Kamieniu Krajeńskim (ul. Fiałkowskiego)
Zamawiający: URZĄD MIASTA KAMIEŃ KRAJEŃSKI, Kamień Krajeński (województwo kujawsko-pomorskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Kamień Krajeński, ul. Fiałkowskiego
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki o powierzchni ok. 0,13 ha w Kamieniu Krajeńskim (ul. Fiałkowskiego). Teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową i usługową (3U/M), niezabudowany, z dostępem do mediów w zasięgu. Przetarg odbędzie się 01.09.2026 r.
Kluczowe wymagania
- Wniesienie wadium w wysokości 10 000,00 zł
- Wpłata wadium do dnia 27.08.2026 r.
- Złożenie pisemnej zgody małżonka (jeśli dotyczy)
Treść ogłoszenia
Ogłoszenie Burmistrza Kamienia Krajeńskiego z dnia 30.07.2026 r. o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości (PDF | 558,98KB)
Części zamówienia (2)
Część 1: Sprzedaż nieruchomości ul. Fiałkowskiego
Sprzedaż działki o powierzchni 0,1288 ha w Kamieniu Krajeńskim, przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową i usługową.
Część 2: Sprzedaż nieruchomości ul. Fiałkowskiego
Sprzedaż działki o powierzchni 0,1288 ha w Kamieniu Krajeńskim, przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową i usługową.
Dokumenty (1)
- Ogłoszenie Burmistrza Kamienia Krajeńskiego z dnia 30.07.2026 r. o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości (PDF | 558,98KB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.