34/2026 HOLOWANIE I PARKOWANIE POJAZDÓW I ICH CZĘŚCI ZABEZPIECZONYCH W CELACH PROCESOWYCH Z WYŁĄCZENIEM PRZYPADKÓW OKREŚLONYCH W ART.50A I ART.130A USTAWY Z DNIA 20.06.1997 PRAWA O RUCHU DROGOWYM NA ZLECENIE KPP NOWY DWÓR GDAŃSKI I JEDNOSTEK POLICJI NA PODSTAWIE PRZEPISÓW REGULUJĄCYCH PROCEDURY PROWADZENIA POSTĘPOWAŃ PRZYGOTOWAWCZYCH I ZABEZPIECZANIA DOWODÓW RZECZOWYCH W ICH PRZY UŻYCIU STAWEK ZAWARTYCH W UMOWIE
Zamawiający: KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W GDAŃSKU, Gdańsk (województwo pomorskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument nie zawiera treści merytorycznej dotyczącej zamówienia publicznego. Wykryto błąd techniczny (429 Too Many Requests) oraz komunikat o blokadzie adresu IP na platformie [link dostępny w aplikacji]. Brak informacji o przedmiocie zamówienia, terminach czy wartości.
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia w dostarczonym materiale.
Dokumenty (14)
- zał. nr 3 do SWZ - aktualny od 11.08.2026.docxdocx24.12 kB
- zał. nr 3 do SWZ - aktualny od 11.08.2026.pdfpdf140.57 kB
- 34-2026 Holowanie KPP NOWY DWÓR GD.SWZ.pdfpdf768.39 kB
- 34-2026 Holowanie KPP NOWY DWÓR GD.SWZ.docdoc487 kB
- 34-2026 Zmiana treści SWZ 11.08.2026.pdfpdf88.48 kB
- zał. nr 1 do SWZ- formularz ofertowy - aktualny od 11.08.2026.docdoc149.5 kB
- zał. do SWZ.zipzip1044.09 kB
- zał. nr 2 do SWZ - aktualny od 11.08.2026.docdoc112 kB
- zał. nr 2 do SWZ - aktualny od 11.08.2026.pdfpdf237.13 kB
- Ogłoszenie o zamówieniu 34-2026.pdfpdf104.31 kB
- zał. do SWZ pdf.zipzip4292.42 kB
- 34-2026 Informacja o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia.pdfpdf57.47 kB
- 34-2026 Informacja o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia.docdoc46 kB
- zał. nr 1 do SWZ- formularz ofertowy - aktualny od 11.08.2026.pdfpdf180.72 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.