Dostawa środków czystości na potrzeby Urzędu Miasta Kielce
Zamawiający: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM.F.MALSKIEJ W KIELCACH, Kielce
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Kielce, Rynek 1
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe na dostawę środków czystości dla Urzędu Miasta Kielce. Zamówienie realizowane w trybie zapytania ofertowego (poniżej 170 tys. zł). Wykonawca musi dostarczyć całość towaru jednorazowo w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Oferty można składać w formie papierowej lub elektronicznej (zaszyfrowanej).
Kluczowe wymagania
- Brak wykluczenia na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu wspieraniu agresji na Ukrainę
- Akceptacja wzoru umowy
- Złożenie oświadczeń o niepodleganiu wykluczeniu
- Podpis elektroniczny (dla ofert elektronicznych)
Treść ogłoszenia
Strona główna
Ważne informacje
Przetargi i oferty miasta
Zaproszenie do składania ofert na dostawę środków czystości na potrzeby Urzędu Miasta Kielce
Załączniki
Zaproszenie do składania ofert
PDF | 334.8 KB
Załącznik nr 1 - Oferta na środki czystości
DOCX | 29.19 KB
Załącznik nr 2 - Opis Przedmiotu Zamówienia
PDF | 118.35 KB
Załącznik nr 3 - umowa na środki czystości
PDF | 192.47 KB
Osoba odpowiedzialna za treść:
Joanna Wiśniewska - Martynowicz - Dyrektor Wydziału Administracji i Kadr
Redaktor:
Aleksandra Czarnecka
Osoba publikująca:
Aleksandra Czarnecka
Data utworzenia:
17-08-2026
Data publikacji:
17-08-2026 10:40
Data aktualizacji:
17-08-2026 10:40
Drukuj do PDF
Drukuj
Rejestr zmian
UWAGA
Informacje opublikowane przed 1 stycznia 2022 r. dostępne są na stronie
[link dostępny w aplikacji]
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa środków czystości
Dostawa środków czystości na potrzeby Urzędu Miasta Kielce.
Dokumenty (4)
- Załącznik nr 1 - Oferta na środki czystości
- Załącznik nr 2 - Opis Przedmiotu Zamówienia
- Załącznik nr 3 - umowa na środki czystości
- Zaproszenie do składania ofert
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.