Ocena techniczna prawidłowości robót budowlanych w Warszawie
Zamawiający: POWIATOWY INSPEKTORAT NADZORU BUDOWLANEGO W OPOLU, Opole (województwo opolskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Warszawa, ul. Budki Szczęśliwickie 25
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamawiający poszukuje wykonawcy do przeprowadzenia oceny technicznej robót budowlanych w lokalu mieszkalnym przy ul. Budki Szczęśliwickie 25 w Warszawie. Przedmiotem jest sprawdzenie poziomu przepuszczalności dźwięku po wkuciu instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz zgodności z przepisami. W przypadku stwierdzenia wad, wykonawca ma określić sposób ich usunięcia.
Kluczowe wymagania
- Osoba posiadająca aktualne uprawnienia budowlane w zakresie konstrukcyjno-budowlanym (min. ograniczonym)
- Zaświadczenie o wpisie na listę członków samorządu zawodowego
- Podpis osobisty, zaufany lub kwalifikowany podpis elektroniczny
Treść ogłoszenia
Portal eBudownictwoSerwisy GUNB:Przejdź do Projekt SOPABPrzejdź do SOPABPrzejdź do eBudownictwoPrzejdź do GUNBPrzejdź do eBudownictwo WnioskiPrzejdź do EDBPrzejdź do cKOBPrzejdź do CEEBPrzejdź do eCRUBPrzejdź do eWykonania ZastępczePrzejdź do SNRWBPrzejdź do RWDZPrzejdź do AkademiiUstawienia dostępnościStrona głównaTablica ogłoszeńCentrum pomocyZaloguj sięLista ogłoszeńNowy#122/2026Wykonanie oceny technicznej prawidłowości wykonanych robót budowlanych w lokalu mieszkalnym nr 63 w budynku mieszkalnym przy ul. Budki Szczęśliwickie 25 w Warszawie.Sporządzenie oceny technicznejOgłoszenie ważne do:30.09.2026Data publikacji:17.08.2026Ostatnia aktualizacja:17.08.2026Informacje o postępowaniuOrgan prowadzący:Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego dla miasta st WarszawyDane organu:Województwo Mazowieckieul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 1102-366 WarszawaZnak sprawy:WOF4.262.130.2026Przedmiot zleceniaOpis:Wykonanie oceny technicznej prawidłowości wykonanych robót budowlanych w lokalu mieszkalnym nr 63 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Budki Szczęśliwickie 25 w Warszawie, związanych z wkuciem instalacji wodno-kanalizacyjnej w ścianę międzylokalową graniczącą z lokalem mieszkalnym nr 38, w zakresie poziomu przepuszczalnego dźwięku od instalacji zlokalizowanej w ścianie oraz zgodności z przepisami zawartymi w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z 12kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz. U. z 2022 r., poz. 1225 ze zm.) wraz z - w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości określeniem sposobu doprowadzenia do stanu zgodnego z obowiązującymi przepisami, wg treści Postanowienia Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego dla m.st. Warszawy Nr IIWT/163/2025 z dnia 24.03.2025r.Województwo:MazowieckiePowiat:WarszawaGmina:OchotaTyp obiektu:Budynek mieszkalny wielorodzinnyRodzaj prac:Sporządzenie oceny technicznejCzas na wykonanie (w dniach):60Informacje dodatkoweWymagane kwalifikacje i uprawnienia:Uprawnienia konstrukcyjno-budowlaneZałączniki (1):zapytanie ofertowePełna treść ogłoszenia dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.Zaloguj się i złóż ofertę.Lista ogłoszeń2025 Główny Urząd Nadzoru BudowlanegoDeklaracja dostępnościPolityka prywatności
Części zamówienia (1)
Część 0: Wykonanie oceny technicznej prawidłowości robót budowlanych
Ocena techniczna robót budowlanych w lokalu mieszkalnym (poziom dźwięku po wkuciu instalacji) oraz określenie sposobu usunięcia ewentualnych nieprawidłowości.
Dokumenty (1)
- zapytanie ofertowepdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.