Dostawa produktów żywnościowych do stołówki szkolnej
Zamawiający: Urząd Gminy Mirzec, Mirzec Stary (województwo świętokrzyskie)
Budżet gminy Mirzec 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Tychów Stary 69, 27-220 Mirzec
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe na regularną dostawę żywności (produkty spożywcze, warzywa, owoce, mięso, pieczywo, mrożonki) dla szkoły w Tychowie Starym. Zamówienie podzielone na 5 zadań, dopuszczalne składanie ofert częściowych. Realizacja w roku szkolnym 2026/2027. Wymagane uprawnienia do działalności oraz sanepidowskie dopuszczenie pojazdu.
Kluczowe wymagania
- Posiadanie uprawnień do wykonywania określonej działalności (odpis z rejestru)
- Postanowienie Państwowej Inspekcji Sanitarnej o dopuszczeniu pojazdu do użytkowania
- Dokumenty w formie kserokopii poświadczonej za zgodność z oryginałem
Treść ogłoszenia
ZAPYTANIE OFERTOWEo wartości netto poniżej 170 000 złotych (art. 2 ust. 1 pkt 1 uPzp)Na zadanie pn. „ Dostawa produktów żywnościowych do stołówki szkolnej”I. Zamawiający : Gmina Mirzec w imieniu której działa Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Kupczyka w Tychowie Starym ; Tychów Stary 69 , 27-220 Mirzec tel. 41 27 13 022II. Przedmiot zamówienia :Przedmiotem zamówienia jest regularna dostawa produktów żywnościowych z podziałem na poniższe zadania :Zadanie 1 : „ Dostawa produktów spożywczych , przypraw i nabiału „- Według załącznika nr1Zadanie 2: „ Dostawa warzyw i owoców „ – Według załącznika nr 2Zadanie 3: „ Dostawa mięsa i wędlin „ –Według załącznika nr 3Zadanie 4: „ Dostawa pieczywa” – Według załącznika nr 4Zadanie 5: „ Dostawa mrożonek „ – Według załącznika nr 5Dopuszcza się składanie ofert częściowych na poszczególne zadanie.III. Opis sposobu obliczania ceny oferty :Wartość zamówienia dla poszczególnych zadań należy ustalić podając ceny jednostkowe na każdy asortyment wyszczególniony w załącznikach oraz cenę ryczałtową na całe zadanie ;Cena podana w ofercie powinna zawierać wszystkie koszty związane z realizacją zamówienia łącznie z podatkiem od towarów i usług VAT .Podane ceny jednostkowe będą obowiązywać w całym okresie trwania umowy .Cena ryczałtowa powinna być podana cyfrowo i słownie zgodnie z załączonym formularzem ofertowymIV. Termin wykonania :Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia został zrealizowany w terminie od 01.09.2026 r. do 31.07.2027 r.V. Warunki udziału w zapytaniu cenowym :Posiadanie uprawnień do wykonywania określonej działalności – Zamawiający uzna spełnienie tegoż warunku poprzez złożenie aktualnego odpisu z właściwego rejestru .Zamawiający wymaga również złożenia aktualnego postanowienia Państwowej Inspekcji Sanitarnej o dopuszczeniu do użytkowania pojazdu , którym dowożone będą produkty .Wymagane dokumenty należy złożyć w formie kserokopii poświadczonej przez oferenta za zgodność z oryginałem.VI. Termin i miejsce składania ofert:1. Oferta winna być sporządzona na formularzu ofertowym ( załączniki do niniejszego zapytania ) w formie pisemnej , w języku polskim . Oferta powinna być :opatrzona pieczątką firmowaposiadać datę sporządzeniazawierać adres lub siedzibę Wykonawcy , numer telefonu , NIP,posiadać wartość brutto ( cena ) wykonania zamówienia2. Podpisaną ofertę należy umieścić w zabezpieczonej kopercie z widocznym pełnym adresem i nazwą Wykonawcy, opisanej w następujący sposób: – Oferta na zadanie Nr 1 „Dostawa produktów spożywczych , przypraw i nabiału „Oferta na zadanie Nr 2 „ Dostawa warzyw i owoców „Oferta na zadanie Nr 3 „ Dostawa mięsa i wędlin „Oferta na zadanie Nr 4 „ Dostawa pieczywa”Oferta na zadanie Nr 5 „ Dostawa mrożonek „3. Oferty należy złożyć w terminie do dnia 21 sierpnia 2026 roku do godz. 15.00 w Centrum Usług Wspólnych w Mircu (budynek Urzędu Gminy w Mircu) pok. 305 w godzinach pracy urzędu od 7.00 do 15.30 ; tel. 41 2713 024.VII. Kontakt z ZamawiającymOsobą ze strony zamawiającego upoważniona do kontaktowania się z wykonawcami jest Dorota Szot tel. 41 2713 024 ; email : [adres e-mail dostępny w aplikacji]. Tryb udzielenia zamówienia :Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postepowania bez podania przyczyny .Zapytanie cenowe traktujemy jako rozeznanie cenowe dla udzielenia zamówienia oparciu o art. art. 2 ust. 1 pkt 1 uPzp (Dz. U. z 2026 r. poz. 793). Zamówienie udzielone będzie zgodnie z zasadą konkurencyjności i nie podlega przepisom Prawo zamówień publicznych.Wykonawca, którego oferta została wybrany zostanie powiadomiony pisemnie lub telefonicznie o wyborze jego oferty oraz o terminie podpisania umowy.Do prowadzonego postępowania nie przysługują wykonawcy środki ochrony prawnej (protest, odwołanie, skarga).IX. Kryterium oceny oferty : – cena ryczałtowa brutto na konkretne zadanie – 100%.Załączniki:1. Formularz ofertowyZapytanie cenowe SP T.Stary2026-sigpdf, Dodano: 17/08/2026 o 9:16PobierzFormularze ofertowe SP Tychów Starydocx, Dodano: 17/08/2026 o 9:16Pobierz
Części zamówienia (5)
Część 1: Zadanie 1 - Dostawa produktów spożywczych, przypraw i nabiału
Dostawa szerokiego asortymentu produktów spożywczych, w tym makaronów, mąk, ryżu, nabiału, jaj oraz przypraw.
Część 2: Zadanie 2 - Dostawa warzyw i owoców
Dostawa świeżych warzyw i owoców.
Część 3: Zadanie 3 - Dostawa mięsa i wędlin
Dostawa mięsa oraz wędlin.
Część 4: Zadanie 4 - Dostawa pieczywa
Dostawa pieczywa.
Część 5: Zadanie 5 - Dostawa mrożonek
Dostawa produktów mrożonych.
Dokumenty (2)
- Formularze ofertowe SP Tychów Starydocx
- Zapytanie cenowe SP T.Stary2026-sigpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.