Dostawa produktów żywnościowych do stołówki szkolnej
Zamawiający: Urząd Gminy Mirzec, Mirzec Stary (województwo świętokrzyskie)
Budżet gminy Mirzec 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Mirzec (Szkoła Podstawowa im. Kamili i Józefa Spytków)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe na regularną dostawę żywności (produkty spożywcze, warzywa, owoce, mięso, pieczywo, mrożonki) dla szkoły w Mircu. Zamówienie podzielone na 5 zadań, dopuszczalne oferty częściowe. Kryterium oceny: cena ryczałtowa brutto (100%). Realizacja w terminie 01.09.2026 – 31.07.2027.
Kluczowe wymagania
- Posiadanie uprawnień do wykonywania działalności (odpis z rejestru)
- Postanowienie Sanep o dopuszczeniu do użytkowania pojazdu do przewozu produktów
- Dokumenty złożone w formie kserokopii poświadczonych za zgodność z oryginałem
Treść ogłoszenia
ZAPYTANIE OFERTOWEo wartości netto poniżej 170 000 złotych (art. 2 ust. 1 pkt 1 uPzp)Na zadanie pn. „ Dostawa produktów żywnościowych do stołówki szkolnej”I.Zamawiający : Gmina Mirzec w imieniu której działa Szkoła Podstawowa im. Kamili i Józefa Spytków w Mircu; Mirzec Stary 10 , 27-220 Mirzec tel. 41 27 13 060II.Przedmiot zamówienia :Przedmiotem zamówienia jest regularna dostawa produktów żywnościowych z podziałem na poniższe zadania :Zadanie 1 : „ Dostawa produktów spożywczych, przypraw i nabiału „- Według załącznika nr1Zadanie 2: „ Dostawa warzyw i owoców „ – Według załącznika nr 2Zadanie 3: „ Dostawa mięsa i wędlin „ –Według załącznika nr 3Zadanie 4: „ Dostawa pieczywa” – Według załącznika nr 4Zadanie 5: „ Dostawa mrożonek „ – Według załącznika nr 5Dopuszcza się składanie ofert częściowych na poszczególne zadanie.III.Opis sposobu obliczania ceny oferty :Wartość zamówienia dla poszczególnych zadań należy ustalić podając ceny jednostkowe na każdy asortyment wyszczególniony w załącznikach oraz cenę ryczałtową na całe zadanie ;Cena podana w ofercie powinna zawierać wszystkie koszty związane z realizacją zamówienia łącznie z podatkiem od towarów i usług VAT .Podane ceny jednostkowe będą obowiązywać w całym okresie trwania umowy .Cena ryczałtowa powinna być podana cyfrowo i słownie zgodnie z załączonym formularzem ofertowymIV.Termin wykonania :Zamawiający wymaga , aby przedmiot zamówienia został zrealizowany w terminie od 01.09.2026r. do 31.07.2027 r.V.Warunki udziału w zapytaniu cenowym :1.Posiadanie uprawnień do wykonywania określonej działalności – Zamawiający uzna spełnienie tegoż warunku poprzez złożenie aktualnego odpisu z właściwego rejestru .2.Zamawiający wymaga również złożenia aktualnego postanowienia Państwowej Inspekcji Sanitarnej o dopuszczeniu do użytkowania pojazdu , którym dowożone będą produkty .3.Wymagane dokumenty należy złożyć w formie kserokopii poświadczonej przez oferenta za zgodność z oryginałem.VI.Termin i miejsce składania ofert:1.Oferta winna być sporządzona na formularzu ofertowym ( załączniki do niniejszego zapytania ) w formie pisemnej , w języku polskim . Oferta powinna być :opatrzona pieczątką firmowaposiadać datę sporządzeniazawierać adres lub siedzibę Wykonawcy , numer telefonu , NIP,posiadać wartość brutto ( cena ) wykonania zamówienia2.Podpisaną ofertę należy umieścić w zabezpieczonej kopercie z widocznym pełnym adresem i nazwą Wykonawcy, opisanej w następujący sposób: – Oferta na zadanie Nr 1 „Dostawa produktów spożywczych , przypraw i nabiału „Oferta na zadanie Nr 2 „ Dostawa warzyw i owoców „Oferta na zadanie Nr 3 „ Dostawa mięsa i wędlin „Oferta na zadanie Nr 4 „ Dostawa pieczywa”Oferta na zadanie Nr 5 „ Dostawa mrożonek „3.Oferty należy złożyć w terminie do dnia 21 sierpnia 2026 roku do godz. 15.00 w Centrum Usług Wspólnych w Mircu (budynek Urzędu Gminy w Mircu) pok. 305 w godzinach pracy urzędu od 7.00 do 15.30 ; tel. 41 2713 024.VII.Kontakt z ZamawiającymOsobą ze strony zamawiającego upoważniona do kontaktowania się z wykonawcami jest Dorota Szot tel. 41 2713 024 ; email : [adres e-mail dostępny w aplikacji] udzielenia zamówienia :1.Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postepowania bez podania przyczyny .2.Zapytanie cenowe traktujemy jako rozeznanie cenowe dla udzielenia zamówienia oparciu o art. art. 2 ust. 1 pkt 1 uPzp (Dz. U. z 2026 r. poz. 793). Zamówienie udzielone będzie zgodnie z zasadą konkurencyjności i nie podlega przepisom Prawo zamówień publicznych.3.Wykonawca, którego oferta została wybrany zostanie powiadomiony pisemnie lub telefonicznie o wyborze jego oferty oraz o terminie podpisania umowy.4.Do prowadzonego postępowania nie przysługują wykonawcy środki ochrony prawnej (protest, odwołanie, skarga).IX.Kryterium oceny oferty : – cena ryczałtowa brutto na konkretne zadanie – 100%.Załączniki:Formularz ofertowyZapytanie cenowe SP Mirzec 2026-sigpdf, Dodano: 17/08/2026 o 9:08PobierzZapytanie ofertowe na zadanie pn. „ Dostawa produktów żywnościowych do stołówki szkolnej” dla Szkoły Podstawowej im. Kamili i Józefa Spytków w Mircu, Dodano: 17/08/2026 o 9:11Pobierz
Części zamówienia (5)
Część 1: Zadanie 1: Dostawa produktów spożywczych, przypraw i nabiału
Dostawa produktów spożywczych, przypraw oraz nabiału zgodnie z załącznikiem nr 1.
Część 2: Zadanie 2: Dostawa warzyw i owoców
Dostawa warzyw i owoców zgodnie z załącznikiem nr 2.
Część 3: Zadanie 3: Dostawa mięsa i wędlin
Dostawa mięsa oraz wędlin zgodnie z załącznikiem nr 3.
Część 4: Zadanie 4: Dostawa pieczywa
Dostawa pieczywa zgodnie z załącznikiem nr 4.
Część 5: Zadanie 5: Dostawa mrożonek
Dostawa mrożonek zgodnie z załącznikiem nr 5.
Dokumenty (2)
- Zapytanie cenowe SP Mirzec 2026-sigpdf
- Formularze ofertowe SP w Mircudocx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.