Zimowe utrzymanie dróg powiatowych Powiatu Jędrzejowskiego w sezonie 2026/2027
Zamawiający: zdpjedrzejow (ezamawiajacy.pl), Jędrzejów
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Powiat Jędrzejowski
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na usługi zimowego utrzymania dróg powiatowych w powiecie jędrzejowskim w sezonie 2026/2027. Wykonawcy muszą posiadać odpowiedni sprzęt oraz osoby z uprawnieniami do kierowania pojazdami mechanicznymi. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych oraz wspólne ubieganie się o zamówienie (konsorcja). Składanie ofert wyłącznie drogą elektroniczną przez platformę eZamawiający.
Kluczowe wymagania
- Posiadanie odpowiedniego sprzętu do zimowego utrzymania dróg
- Dysponowanie osobami z uprawnieniami do kierowania pojazdami mechanicznymi
- Złożenie oświadczenia o braku podstaw do wykluczenia (art. 125 ust. 1)
- Podpis elektroniczny (kwalifikowany, zaufany lub osobisty)
- Wymagane potwierdzenie wpłaty wadium (jeśli dotyczy)
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZP.26.U.01.2026
Numer postępowania ZP.26.U.01.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych Powiatu Jędrzejowskiego w sezonie 2026/2027
Usługi zimowego utrzymania dróg powiatowych w sezonie 2026/2027.
Dokumenty (26)
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- SWZ_26.08.2026-sig.pdfpdf
- Zał. nr 1 - Oferta_część 1.docdoc
- Zał. nr 1 - Oferta_część 2.docdoc
- Zał. nr 1 - Oferta_część 3.docdoc
- Zał. nr 1 - Oferta_część 4.docdoc
- Zał. nr 1 - Oferta_część 5.docdoc
- Zał. nr 1 - Oferta_część 6.docdoc
- Zał. nr 1 - Oferta_część 7.docdoc
- Zał. nr 1 - Oferta_część 8.docdoc
- Zał. nr 1 - Oferta_część 9.docdoc
- Zał. nr 1 - Oferta_część 10.docdoc
- Zał. nr 1 - Oferta_część 11.docdoc
- Zał. nr 1 - Oferta_część 12.docdoc
- Zał. nr 1 - Oferta_część 13.docdoc
- Zał. nr 2a Standardy zimowego Utrzymania dróg.docxdocx
- Zał. nr 2b Wykaz dróg powiatowych do zimowego utrzymania dróg na poszczególnyh gminach.docdoc
- Zał. nr 3 Oświadczenia-wykonawcy-wykonawcow-z-art-125-ust-1-ustawy-Pzp-ponizej-progow-6.05.22.docxdocx
- Zał. nr 3a Oświadczenia-podmiotu-udostepniajacego-zasoby-z-art-125-ust-5-Pzp-ponizej-progow-6.05.22.docxdocx
- Zał. nr 4 Oświadczenie art. 117 ust. 4.docxdocx
- Zał. nr 5 - Wykaz sprzętu.docxdocx
- Zał. nr 6 - Wykaz osób.docxdocx
- Zał. nr 7 -Zobowiązanie.docxdocx
- Zał. nr 8 Wzór umowy zima.pdfpdf
- Informacja o zmianie treści SWZ.zipzip
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.