Drugi przetarg na sprzedaż własności nieruchomości
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI W CHOJNICACH, Chojnice (województwo pomorskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Chojnice, ul. Bytowska
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Drugi przetarg na sprzedaż działki o powierzchni 30 699 m² w Chojnicach (ul. Bytowska). Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i usługi. Przy granicy przebiegają media (telekomunikacja, średnie napięcie). Przetarg ustny nieograniczony odbył się 22 lipca 2026 r.
Kluczowe wymagania
- Wpłacenie wadium w wysokości 400 000,00 zł brutto
- Wadium musi zostać wpłacone do 17 lipca 2026 r.
Treść ogłoszenia
Ogłoszenie o przetargu [PDF]Wyniki przetargu [PDF]
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż działki nr 4608/105 (ul. Bytowska)
Sprzedaż nieruchomości niezabudowanej o pow. 30 699 m² pod zabudowę mieszkaniową i usługową.
Dokumenty (2)
- Ogłoszenie o przetargu [PDF]html
- Wyniki przetargu [PDF]html
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.