Sprzedaż lokalu mieszkalnego w Chojnicach
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI W CHOJNICACH, Chojnice (województwo pomorskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego w Chojnicach (Plac Jagielloński 6, nr 5). Lokal ma powierzchnię 39,6 m² + 6,8 m² piwnicy, znajduje się na II piętrze. Cena wywoławcza: 120 000 zł brutto. Wymagane wadium: 6 000 zł brutto. Przetarg już się odbył (31.03.2026), zakończył się sukcesem.
Kluczowe wymagania
- Wpłacenie wadium w wysokości 6 000 zł brutto do dnia 27.03.2026 r.
- Pokrycie kosztów notarialnej umowy sprzedaży przez kupującego
Treść ogłoszenia
Ogłoszenie o przetarguWyniki przetargu
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 5, Plac Jagielloński 6
Sprzedaż lokalu mieszkalnego o pow. 39,6 m² z piwnicą 6,8 m² na II piętrze w budynku przy Placu Jagiellońskim 6 w Chojnicach.
Dokumenty (2)
- Ogłoszenie o przetarguhtml
- Wyniki przetarguhtml
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.