Przebudowa dróg gminnych w gminie Wólka
Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Świdnik Duży, Łuszczów Pierwszy, Łuszczów Drugi, Sobianowice (gmina Wólka)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na roboty budowlane obejmujące przebudowę kilku dróg gminnych w miejscowościach Świdnik Duży, Łuszczów Pierwszy, Łuszczów Drugi oraz Sobianowice. Zakres prac obejmuje m.in. modernizację dróg oraz wykonanie chodnika o długości ok. 100 mb. Postępowanie przewiduje podział na części.
Kluczowe wymagania
- Wymagane wniesienie wadium (możliwa gwarancja ubezpieczeniowa w formie elektronicznej)
- Dokumenty w języku obcym muszą mieć tłumaczenie na język polski
- Pełnomocnictwo w formie oryginału lub kopii poświadczonej notarialnie
Treść ogłoszenia
Strona głównaPrzetargiPrzebudowa drogi gminnej nr 107373L od km 0+008,95 do km 1+985,23 w miejscowości...PrzetargiBudowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Świdnik Duży -etap V końcowyPlan postępowań o udzielenie zamówień publicznych na rok 2021Przebudowa drogi gminnej nr 107373L od km 0+008,95 do km 1+985,23 w miejscowości Świdnik Duży, gmina Wólka, przebudowa drogi gminnej nr 106114L w miejscowości Łuszczów Pierwszy, gmina Wólka, przebudowa drogi gminnej nr 106106L w miejscowości Łuszczów Pierwszy, gmina Wólka, przebudowa (modernizacja) drogi gminnej KDD-G NR 106112 L w m. Sobianowice, gmina Wólka, przebudowa drogi gminnej wewnętrznej na działce o nr ew. 998 od km 0+000,00 do km 0+050,45 w m. Łuszczów Pierwszy, przebudowa ...Przebudowa drogi gminnej nr 107373L od km 0+008,95 do km 1+985,23 w miejscowości Świdnik Duży, gmina Wólka, przebudowa drogi gminnej nr 106114L w miejscowości Łuszczów Pierwszy, gmina Wólka, przebudowa drogi gminnej nr 106106L w miejscowości Łuszczów Pierwszy, gmina Wólka, przebudowa (modernizacja) drogi gminnej KDD-G NR 106112 L w m. Sobianowice, gmina Wólka, przebudowa drogi gminnej wewnętrznej na działce o nr ew. 998 od km 0+000,00 do km 0+050,45 w m. Łuszczów Pierwszy, przebudowa drogi gminnej wewnętrznej na działce nr 824 w m. Łuszczów Drugi w zakresie wykonania chodnika na długości ok. 100 mb.ZałącznikiInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na część pierwszą zamówienia.111.76KBpdfPobierzInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na część pierwszą zamówienia (wersja cyfrowa).222.8KBpdfPobierzInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na części zamówienia nr: 2, 3, 4, 5, 6.435.35KBpdfPobierzInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty (wersja cyfrowa) na części zamówienia nr: 2, 3, 4, 5, 6.274.78KBpdfPobierzInformacje publikowane po otwarciu ofert - 6 dróg394.99KBpdfPobierzInformacje publikowane po otwarciu ofert (wersja cyfrowa) - 6 dróg573.91KBpdfPobierzOgłoszenie nr 2 o zmianie ogłoszenia o zamówieniu - zmiana terminu składania ofert - 6 dróg75.66KBpdfPobierzOdpowiedź nr 2 na zapytania do SIWZ - zmiana terminu składania ofert - 6 dróg82.51KBpdfPobierzOdpowiedź nr 2 na zapytania do SIWZ (wersja cyfrowa) - zmiana terminu składania ofert - 6 dróg300.21KBpdfPobierzOgłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu - zmiana terminu składania ofert - 6 dróg76.13KBpdfPobierzOdpowiedź na zapytania do SIWZ - zmiana terminu składania ofert - 6 dróg215.74KBpdfPobierzOdpowiedź na zapytania do SIWZ (wersja cyfrowa) - zmiana terminu składania ofert - 6 dróg385.98KBpdfPobierzOgłoszenie o zamówieniu - 6 dróg187.7KBpdfPobierzSpecyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) - 6 dróg890.54KBpdfPobierzZałączniki do SIWZ - 6 dróg518.28KBzipPobierzProjekt cz1 droga 107373L Świdnik Duży29.7MBzipPobierzProjekt cz2 droga 106114L Łuszczów Pierwszy7.28MBzipPobierzProjekt cz3 droga 106106L Łuszczów Pierwszy5.83MBzipPobierzProjekt cz4 droga 106112L Sobianowice6.65MBzipPobierzProjekt cz5 droga Łuszczów Pierwszy 50 mb4.81MBzipPobierzProjekt cz6 chodnik w Łuszczowie Drugim4.79MBzipPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:30 grudnia 2020 13:23Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:854622 kwietnia 2021 15:18(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:18(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:18(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)więcej »22 kwietnia 2021 15:18(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:18(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:18(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:18(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:18(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:18(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:18(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:18(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:18(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:18(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:18(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:18(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:18(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:18(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:17(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wybor_oferty_cz_1__www__wersja_cyfrowa.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)22 kwietnia 2021 15:14(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wybor_oferty_cz_1__www__skan_podpisany.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:57(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:57(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:57(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:57(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:57(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:57(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:57(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:57(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:57(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:57(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:57(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:57(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:57(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:57(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:57(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:56(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:56(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:56(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:56(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:56(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:56(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:56(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:56(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:56(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:56(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:56(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:56(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:56(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:56(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:56(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:56(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:56(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:56(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:56(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:56(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wyboror_oferty_wersja_cyfrowa_cz_23456__www.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:55(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wyboror_oferty_cz_23456__www.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:55(Tomasz Misiura) - Usunięcie załącznika [wyboror_oferty_cz_23456__www.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 13:55(Tomasz Misiura) - Usunięcie załącznika [wyboror_oferty_wersja_cyfrowa_cz_23456__www.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 11:00(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 11:00(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 11:00(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 11:00(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 11:00(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 11:00(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 11:00(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 11:00(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 11:00(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 11:00(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 11:00(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 11:00(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 10:59(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 10:59(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 10:59(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 10:59(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 10:59(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 10:59(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 10:59(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 10:59(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 10:59(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 10:59(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 10:59(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 10:59(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 10:59(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 10:55(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 10:55(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 10:55(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 10:54(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 10:54(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 10:54(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 10:54(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 10:54(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 10:54(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 10:54(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 10:54(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 10:54(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wyboror_oferty_wersja_cyfrowa_cz_23456__www.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)08 lutego 2021 10:52(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wyboror_oferty_cz_23456__www.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)20 stycznia 2021 15:34(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 stycznia 2021 15:34(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 stycznia 2021 15:33(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 stycznia 2021 15:33(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 stycznia 2021 15:33(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 stycznia 2021 15:33(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 stycznia 2021 15:33(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 stycznia 2021 15:33(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 stycznia 2021 15:33(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 stycznia 2021 15:33(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 stycznia 2021 15:33(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 stycznia 2021 15:33(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 stycznia 2021 15:33(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 stycznia 2021 15:33(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 stycznia 2021 15:33(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 stycznia 2021 15:33(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 stycznia 2021 15:33(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 stycznia 2021 15:33(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 stycznia 2021 15:33(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 stycznia 2021 15:33(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [informacje_z_otwarcia_ofert__6_czesci__wersja_cyfrowa.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)20 stycznia 2021 15:32(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 stycznia 2021 15:32(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 stycznia 2021 15:32(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 stycznia 2021 15:32(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 stycznia 2021 15:32(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 stycznia 2021 15:32(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 stycznia 2021 15:32(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 stycznia 2021 15:32(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 stycznia 2021 15:32(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 stycznia 2021 15:32(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 stycznia 2021 15:32(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 stycznia 2021 15:32(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 stycznia 2021 15:32(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 stycznia 2021 15:32(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 stycznia 2021 15:32(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 stycznia 2021 15:32(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [informacje_z_otwarcia_ofert__6_czesci.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)11 stycznia 2021 14:13(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)11 stycznia 2021 14:13(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)11 stycznia 2021 14:13(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)11 stycznia 2021 14:13(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)11 stycznia 2021 14:13(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)11 stycznia 2021 14:13(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)11 stycznia 2021 14:12(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)11 stycznia 2021 14:12(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)11 stycznia 2021 14:12(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)11 stycznia 2021 14:12(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)11 stycznia 2021 14:12(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)11 stycznia 2021 14:12(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)11 stycznia 2021 14:12(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [odp_2_na_zapytania_do_siwz_wersja_cyfrowa_6_drog.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)11 stycznia 2021 14:11(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)11 stycznia 2021 14:11(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)11 stycznia 2021 14:11(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)11 stycznia 2021 14:11(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)11 stycznia 2021 14:11(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)11 stycznia 2021 14:11(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)11 stycznia 2021 14:11(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)11 stycznia 2021 14:11(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączn
Części zamówienia (1)
Część 0: Przebudowa dróg gminnych i chodnika
Przebudowa dróg gminnych w miejscowościach Świdnik Duży, Łuszczów Pierwszy, Łuszczów Drugi oraz Sobianowice oraz budowa chodnika (ok. 100 mb).
Dokumenty (14)
- Informacje publikowane po otwarciu ofert - 6 dróg394.99KBpdfPobierz
- Informacje publikowane po otwarciu ofert (wersja cyfrowa) - 6 dróg573.91KBpdfPobierz
- Odpowiedź na zapytania do SIWZ (wersja cyfrowa) - zmiana terminu składania ofert - 6 dróg385.98KBpdfPobierz
- Odpowiedź na zapytania do SIWZ - zmiana terminu składania ofert - 6 dróg215.74KBpdfPobierz
- Odpowiedź nr 2 na zapytania do SIWZ - zmiana terminu składania ofert - 6 dróg82.51KBpdfPobierz
- Odpowiedź nr 2 na zapytania do SIWZ (wersja cyfrowa) - zmiana terminu składania ofert - 6 dróg300.21KBpdfPobierz
- Ogłoszenie nr 2 o zmianie ogłoszenia o zamówieniu - zmiana terminu składania ofert - 6 dróg75.66KBpdfPobierz
- Ogłoszenie o zamówieniu - 6 dróg187.7KBpdfPobierz
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu - zmiana terminu składania ofert - 6 dróg76.13KBpdfPobierz
- Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) - 6 dróg890.54KBpdfPobierz
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na część pierwszą zamówienia.111.76KBpdfPobierz
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na część pierwszą zamówienia (wersja cyfrowa).222.8KBpdfPobierz
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na części zamówienia nr: 2, 3, 4, 5, 6.435.35KBpdfPobierz
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty (wersja cyfrowa) na części zamówienia nr: 2, 3, 4, 5, 6.274.78KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.