Budowa łącznika starego budynku Urzędu
Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Jakubowice Murowane (Urząd Gminy Wólka)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest budowa łącznika między starym a obecnym budynkiem Urzędu Gminy Wólka. Zakres prac obejmuje wytyczenie geodezyjne, prace ziemne, fundamentowanie, budowę ścian z bloczków, montaż stolarki, instalację elektryczną oraz zagospodarowanie terenu. Wymagane jest doświadczenie w realizacji robót budowlanych o wartości min. 500 000 zł brutto.
Kluczowe wymagania
- Wadium w formie pieniężnej
- Doświadczenie: realizacja co najmniej 1 zadania budowlanego/przebudowy budynku o wartości min. 500 000 zł brutto w ciągu ostatnich 5 lat
- Oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu
- Zaświadczenia z US i ZUS (nie starsze niż 3 miesiące)
Treść ogłoszenia
Strona głównaPrzetargiBudowa łącznika starego budynku Urzędu Gminy Wólka z obecnym budynkiem Urzędu...PrzetargiPrzebudowa starego budynku Urzędu Gminy Wólka z przeznaczeniem na cele kulturalne oraz siedzibę gminnej biblioteki publicznejŚwiadczenie usług w zakresie pielęgnacji i utrzymania zieleni oraz dróg gminnych i wewnętrznych oraz innych usług w zakresie zleconym przez Gminę Wólka - informacja o zamiarze udzielenia zamówienia.Budowa łącznika starego budynku Urzędu Gminy Wólka z obecnym budynkiem Urzędu Gminy WólkaZałącznikiOgłoszenie o zamówieniu 769162-N-2020220KBpdfPobierzSpecyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia wraz z załącznikami804.44KBzipPobierzZałącznik nr 8 do SIWZ dokumentacja projektowa73.33MBzipPobierzOgłoszenie o zmianie ogłoszenia 540395855-N-2021124KBpdfPobierzWyjaśnienia treści SIWZ, zmiana treści SIWZ173.86KBpdfPobierzZałącznik do wyjaśnień z dn. 5.01.20211.37MBzipPobierzOgłoszenie o zmianie ogłoszenia 540402451-N-2021124KBpdfPobierzWyjaśnienia treści SIWZ, zmiana treści SIWZ 14_01_2021246.96KBpdfPobierzZałącznik nr 1 do SIWZ - oferta tj. po zm. z 14_01_202125.69KBdocxPobierzOgłoszenie o zmianie ogłoszenia 540406904-N-2021124KBpdfPobierzWyjaśnienia treści SIWZ, zmiana treści SIWZ_21_01_2021214.27KBpdfPobierzSTWiORB14.92MBzipPobierzInformacja z otwarcia ofert188.7KBpdfPobierzZawiadomienie o wyborze oferty najkorzystniejszej1.33MBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:18 grudnia 2020 20:28Dokument wprowadzony do BIP przez:Pełnomocnik ds. OZEIlość wyświetleń:208522 lutego 2021 19:08(Pełnomocnik ds. OZE) - Dodanie załącznika [zawiadomienie_o_wyborze_oferty_najkorzystniejszej.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)22 lutego 2021 13:21(Pełnomocnik ds. OZE) - Usunięcie załącznika [zawiadomienie_o_wyborze_oferty_najkorzystniejszej.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)22 lutego 2021 13:10(Pełnomocnik ds. OZE) - Dodanie załącznika [zawiadomienie_o_wyborze_oferty_najkorzystniejszej.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)więcej »05 lutego 2021 14:24(Pełnomocnik ds. OZE) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)21 stycznia 2021 19:07(Pełnomocnik ds. OZE) - Dodanie załącznika [stwiorb.zip] do dokumentu. (Dokument opublikowany)21 stycznia 2021 19:06(Pełnomocnik ds. OZE) - Dodanie załącznika [wyjasnienia_tresci_siwz_zmiana_tresci_siwz_21_01_2021.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)21 stycznia 2021 19:05(Pełnomocnik ds. OZE) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zmianie_ogloszenia_540406904n2021.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)14 stycznia 2021 11:59(Pełnomocnik ds. OZE) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_1_do_siwz__oferta_tj_po_zm_z_14_01_2021.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)14 stycznia 2021 11:58(Pełnomocnik ds. OZE) - Dodanie załącznika [wyjasnienia_tresci_siwz_zmiana_tresci_siwz_14_01_2021.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)14 stycznia 2021 11:57(Pełnomocnik ds. OZE) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zmianie_ogloszenia_540402451n2021.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)05 stycznia 2021 12:28(Pełnomocnik ds. OZE) - Dodanie załącznika [zalacznik_do_wyjasnien_z_dn_5012021.zip] do dokumentu. (Dokument opublikowany)05 stycznia 2021 12:28(Pełnomocnik ds. OZE) - Dodanie załącznika [wyjasnienia_tresci_siwz_zmiana_tresci_siwz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)05 stycznia 2021 12:27(Pełnomocnik ds. OZE) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zmianie_ogloszenia_540395855n2021.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)18 grudnia 2020 20:31(Pełnomocnik ds. OZE) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_8_do_siwz__dokumentacja_projektowa.zip] do dokumentu. (Dokument opublikowany)18 grudnia 2020 20:29(Pełnomocnik ds. OZE) - Dodanie załącznika [siwz_wraz_z_zalacznikami.zip] do dokumentu. (Dokument opublikowany)18 grudnia 2020 20:29(Pełnomocnik ds. OZE) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu_769162n2020.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)18 grudnia 2020 20:28(Pełnomocnik ds. OZE) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Budowa łącznika starego budynku Urzędu
Budowa łącznika między starym a obecnym budynkiem Urzędu Gminy Wólka.
Dokumenty (10)
- Informacja z otwarcia ofert188.7KBpdfPobierz
- Ogłoszenie o zamówieniu 769162-N-2020220KBpdfPobierz
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 540395855-N-2021124KBpdfPobierz
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 540402451-N-2021124KBpdfPobierz
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 540406904-N-2021124KBpdfPobierz
- Wyjaśnienia treści SIWZ, zmiana treści SIWZ 14_01_2021246.96KBpdfPobierz
- Wyjaśnienia treści SIWZ, zmiana treści SIWZ_21_01_2021214.27KBpdfPobierz
- Wyjaśnienia treści SIWZ, zmiana treści SIWZ173.86KBpdfPobierz
- Załącznik nr 1 do SIWZ - oferta tj. po zm. z 14_01_202125.69KBdocxPobierz
- Zawiadomienie o wyborze oferty najkorzystniejszej1.33MBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.