Przebudowa dróg gminnych w gminie Wólka (etapy i odcinki)

Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
Kolonia Pliszczyn oraz Rudnik (gmina Wólka)
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na roboty budowlane obejmujące modernizację trzech odcinków dróg w miejscowościach Kolonia Pliszczyn oraz Rudnik. Zakres prac obejmuje m.in. budowę nawierzchni bitumicznych, wykonanie podbudów, oznakowania pionowego, kanałów technologicznych oraz prac geodezyjnych. Zamawiający przewiduje podział na 3 części i dopuszcza ryczałtowe rozliczenie robót.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Strona głównaPrzetargiPrzebudowa (modernizacja) drogi gminnej KDD-G 106111L w m. Kolonia Pliszczyn gmina...PrzetargiPrzebudowa drogi gminnej nr 112462L polegająca na budowie ścieżki rowerowej w miejscowości Turka oraz przebudowa drogi powiatowej nr 2000L w zakresie wykonania chodnika w Łuszczowie Pierwszym - gmina WólkaPrzebudowa drogi gminnej nr 112462L polegająca na budowie ścieżki rowerowej w miejscowości Turka.Przebudowa (modernizacja) drogi gminnej KDD-G 106111L w m. Kolonia Pliszczyn gmina Wólka - etap pierwszy, odcinek 717m i etap drugi, odcinek 260m oraz przebudowa (modernizacja) drogi gminnej KDD-G 112474L w m. Rudnik gmina Wólka i przebudowa (modernizacja) drogi wewnętrznej w m. Rudnik na działce nr 497, gmina WólkaZałącznikiInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - drogi w Kolonii Pliszczyn i Rudniku271.27KBpdfPobierzInformacje publikowane po otwarciu ofert - drogi w Kolonii Pliszczyn i Rudniku214.77KBpdfPobierzOdpowiedź na zapytania do SIWZ - drogi w Kolonii Pliszczyn i Rudniku58.27KBpdfPobierzOgłoszenie o zamówieniu - drogi w Kolonii Pliszczyn i Rudniku179.44KBpdfPobierzSpecyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) - drogi w Kolonii Pliszczyn i Rudniku1.28MBzipPobierzDokumentacja projektowa na część 1 i część 2 zamówienia - drogi w Kolonii Pliszczyn17.17MBzipPobierzDokumentacja projektowa na cz3 zamówienia - droga gminna KDD-G 112474L w Rudniku26.94MBzipPobierzDokumentacja projektowa na cz3 zamówienia - droga wewnętrzna w Rudniku26.78MBzipPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:07 października 2020 14:59Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:206427 października 2020 15:22(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)27 października 2020 15:22(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)27 października 2020 15:22(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)więcej »27 października 2020 15:22(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)27 października 2020 15:22(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)27 października 2020 15:22(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)27 października 2020 15:22(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)27 października 2020 15:21(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wybor_oferty__rudnik_i_kol_pliszczyn__www.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)22 października 2020 14:12(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 października 2020 14:12(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 października 2020 14:12(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 października 2020 14:12(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 października 2020 14:12(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 października 2020 14:12(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 października 2020 14:12(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [informacje_z_otwarcia__drogi_kol_pliszczyn_i_rudnik.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)15 października 2020 10:40(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)15 października 2020 10:39(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)15 października 2020 10:39(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)15 października 2020 10:39(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)15 października 2020 10:39(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)15 października 2020 10:38(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [odp__na_zapytania_do_siwz_rudnik_kol_pliszczyn.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)07 października 2020 15:36(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.07 października 2020 15:35(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [dokumentacja_projektowa_droga_wewnetrzna_w_rudniku.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)07 października 2020 15:29(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [dokumentacja_projektowa_droga_gminna_kddg_112474l_w_rudniku.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)07 października 2020 15:20(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [dokumentacja_projektowa_cz1_i_cz2_kol_pliszczyn.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)07 października 2020 15:08(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [siwz__3_cz_drogi_kol_pliszczyn_i_rudnik.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)07 października 2020 15:03(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu__drogi_kol_pliszczyn_i_rudnik.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)07 października 2020 14:59(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)

Części zamówienia (3)

  1. Część 1: Część pierwsza - Przebudowa drogi KDD-G 106111L w m. Kolonia Pliszczyn - etap pierwszy (717m)

    Modernizacja odcinka drogi o długości 717m. Zakres: nawierzchnia bitumiczna, podbudowy, oznakowanie, kanał technologiczny i humusowanie.

  2. Część 2: Część druga - Przebudowa drogi KDD-G 106111L w m. Kolonia Pliszczyn - etap drugi (260m)

    Modernizacja odcinka drogi o długości 260m. Zakres: nawierzchnia bitumiczna, podbudowy, oznakowanie i kanał technologiczny.

  3. Część 3: Część trzecia - Przebudowa drogi KDD-G 112474L w m. Rudnik i drogi wewnętrznej na działce nr 497

    Modernizacja drogi gminnej (276m) oraz drogi wewnętrznej (303m) w m. Rudnik. Zakres: nawierzchnia bitumiczna, podbudowy, oznakowanie i kanał technologiczny.

Dokumenty (4)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznelubelskie

Przebudowa dróg gminnych w gminie Wólka (etapy i odcinki) — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne