Budowa oświetlenia drogowego w gminie Wólka - etap 2
Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Gmina Wólka (m.in. Pliszczyn, Sobianowice, Kolonia Pliszczyn, Świdniczek, Turka)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest budowa oświetlenia drogowego w gminie Wólka, podzielona na 3 części. Zakres obejmuje budowę linii kablowych, montaż słupów oświetleniowych wraz z oprawami LED oraz montaż szafek oświetleniowych na różnych odcinkach dróg (powiatowych i gminnych). Wykonawca może ubiegać się o wszystkie części lub wybrane odcinki.
Kluczowe wymagania
- Złożenie oferty w trwale zamkniętej kopercie osobiście lub pocztą
- Wymagane oświadczenie o podwykonawcach
- Opis rozwiązań równoważnych (jeśli oferowane)
- Podpisanie formularza ofertowego
Treść ogłoszenia
Strona głównaPrzetargiBudowa oświetlenia drogowego w gminie Wólka - etap 2PrzetargiBudowa oświetlenia drogowego w gminie Wólka w ramach projektu Mobilny LOFPrzebudowa drogi gminnej nr 112462L polegająca na budowie ścieżki rowerowej w miejscowości Turka oraz przebudowa drogi powiatowej nr 2000L w zakresie wykonania chodnika w Łuszczowie Pierwszym - gmina WólkaBudowa oświetlenia drogowego w gminie Wólka - etap 2ZałącznikiInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - oświetlenia drogowe - etap 2317.54KBpdfPobierzInformacje publikowane po otwarciu ofert - oświetlenia drogowe - etap 2252.45KBpdfPobierzOgłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu - zmiana terminu składania ofert - oświetlenia drogowe - etap 276.75KBpdfPobierzOdpowiedź na zapytania do SIWZ - zmiana terminu składania ofert - oświetlenia drogowe - etap 2178.18KBpdfPobierzOgłoszenie o zamówieniu - oświetlenia drogowe - etap 2180.06KBpdfPobierzSpecyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) - oświetlenia drogowe - etap 21.33MBzipPobierzDokumentacja projektowa cz 1 - oświetlenie dróg powiatowych8.89MBzipPobierzDokumentacja projektowa cz 2 - Kolonia Pliszczyn i Pliszczyn25.87MBzipPobierzDokumentacja projektowa cz 3 - Kol. Świdnik Mały i Świdniczek14.78MBzipPobierzDokumentacja projektowa cz 3 - Konwaliowa Malinowa Topolowa29.44MBzipPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:04 września 2020 12:02Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:176929 września 2020 11:43(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)29 września 2020 11:43(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)29 września 2020 11:43(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)więcej »29 września 2020 11:43(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)29 września 2020 11:43(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)29 września 2020 11:43(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)29 września 2020 11:43(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)29 września 2020 11:43(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)29 września 2020 11:43(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)29 września 2020 11:39(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wybor_oferty__oswietlenie_etap_2_www.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)23 września 2020 13:36(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)23 września 2020 13:36(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)23 września 2020 13:36(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)23 września 2020 13:36(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)23 września 2020 13:36(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)23 września 2020 13:36(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)23 września 2020 13:36(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)23 września 2020 13:36(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)23 września 2020 13:36(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [informacje_z_otwarcia_ofert__oswietlenie_etap_2.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)17 września 2020 15:16(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)17 września 2020 15:16(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)17 września 2020 15:16(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)17 września 2020 15:16(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)17 września 2020 15:16(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)17 września 2020 15:16(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)17 września 2020 15:16(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [odp__na_zapytania__drogowe_oswietlenie__etap_2.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)17 września 2020 15:15(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)17 września 2020 15:15(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)17 września 2020 15:15(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)17 września 2020 15:15(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)17 września 2020 15:15(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)17 września 2020 15:15(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)17 września 2020 15:15(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zmianie_ogloszenia__oswietlenie_drogowe_etap_2.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)04 września 2020 13:17(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.04 września 2020 13:17(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [dokumentacja_projektowa_cz_3__konwaliowa_malinowa_topolowa.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)04 września 2020 13:16(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [dokumentacja_projektowa_cz_3__kol_swidnik_maly_i_swidniczek.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)04 września 2020 13:14(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [dokumentacja_projektowa_cz_2__kolonia_pliszczyn_i_pliszczyn.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)04 września 2020 13:13(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [dokumentacja_projektowa_cz_1__oswietlenie_drog_powiatowych.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)04 września 2020 12:11(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [siwz__3cz_oswietlenie_drogowe__etap_2.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)04 września 2020 12:05(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu__oswietlenie_drogowe_etap_2.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)04 września 2020 12:02(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (3)
Część 1: Część pierwsza - Rozbudowa oświetlenia w Pliszczyn i Sobianowicach
Rozbudowa oświetlenia drogi powiatowej 2224L w Pliszczynie oraz drogi 1564L w Sobianowicach.
Część 2: Część druga - Oświetlenie dróg gminnych w Kolonii Pliszczyn i Pliszczyn
Budowa oświetlenia dróg gminnych KDD-G 106055L (etap I i II) oraz KDD-G 106099L.
Część 3: Część trzecia - Oświetlenie dróg gminnych w Świdniczku, Turce i Kolonii Świdnik Mały
Budowa oświetlenia dróg gminnych w miejscowościach Świdniczek, Turka oraz Kolonia Świdnik Mały.
Dokumenty (5)
- Informacje publikowane po otwarciu ofert - oświetlenia drogowe - etap 2252.45KBpdfPobierz
- Odpowiedź na zapytania do SIWZ - zmiana terminu składania ofert - oświetlenia drogowe - etap 2178.18KBpdfPobierz
- Ogłoszenie o zamówieniu - oświetlenia drogowe - etap 2180.06KBpdfPobierz
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu - zmiana terminu składania ofert - oświetlenia drogowe - etap 276.75KBpdfPobierz
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - oświetlenia drogowe - etap 2317.54KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.