Budowa oświetlenia drogowego w gminie Wólka w ramach projektu Mobilny LOF
Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- gmina Wólka (m.in. Łuszczów Pierwszy, Rudnik, Turka, Jakubowice Murowane)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na budowę oświetlenia drogowego w gminie Wólka (projekt Mobilny LOF). Przedmiotem jest budowa 10 odcinków oświetlenia, obejmująca montaż słupów, opraw LED, linii kablowych (ziemnych i napowietrznych) oraz szafek oświetleniowych. Wykonawca musi zapewnić obsługę geodezyjną, projekt organizacji ruchu oraz współpracę z operatorem sieci. Przewidziano 3 części.
Kluczowe wymagania
- Gwarancja i rękojmia: min. 36 miesięcy
- Oprawy LED z certyfikatem ENEC lub równoważny
- Możliwość programowania redukcji mocy (23:00-5:00 do 70%)
- Zapewnienie pełnej obsługi geodezyjnej i projektu organizacji ruchu
- Zapewnienie możliwości odbioru technicznego przez operatora sieci
Treść ogłoszenia
Strona głównaPrzetargiBudowa oświetlenia drogowego w gminie Wólka w ramach projektu Mobilny LOFPrzetargiUdzielenie kredytu długoterminowego do kwoty 15.000.000,00 złotych z przeznaczeniem na sfinansowanie deficytu budżetuBudowa oświetlenia drogowego w gminie Wólka - etap 2Budowa oświetlenia drogowego w gminie Wólka w ramach projektu Mobilny LOFZałącznikiInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - oświetlenia drogowe Mobilny LOF297.76KBpdfPobierzInformacje publikowane po otwarciu ofert - oświetlenia drogowe Mobilny LOF219.31KBpdfPobierzOgłoszenie o zamówieniu - oświetlenia drogowe Mobilny LOF179.23KBpdfPobierzSpecyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) - oświetlenia drogowe Mobilny LOF1.52MBzipPobierzDokumentacja projektowa - cz1 - oświetlenia Łuszczów14.08MBzipPobierzDokumentacja projektowa - cz2 - oświetlenia Rudnik11.78MBzipPobierzDokumentacja projektowa - cz3 - oświetlenia Borek i Jakubowice Murowane18.59MBzipPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:23 lipca 2020 15:33Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:149625 sierpnia 2020 15:40(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)25 sierpnia 2020 15:40(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)25 sierpnia 2020 15:40(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)więcej »25 sierpnia 2020 15:40(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)25 sierpnia 2020 15:40(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)25 sierpnia 2020 15:40(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)25 sierpnia 2020 15:40(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [informacja_o_wyborze_oferty__oswietlenia_mobilny_lof__www.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)07 sierpnia 2020 15:03(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)07 sierpnia 2020 15:03(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)07 sierpnia 2020 15:03(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)07 sierpnia 2020 15:03(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)07 sierpnia 2020 15:03(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)07 sierpnia 2020 15:03(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [informacje_z_otwarcia__oswietlenie__mobilny_lof.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)23 lipca 2020 15:59(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.23 lipca 2020 15:57(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument nieopublikowany)23 lipca 2020 15:57(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument nieopublikowany)23 lipca 2020 15:57(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument nieopublikowany)23 lipca 2020 15:57(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [siwz__oswietlenie_drogowe_mobilny_lof.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)23 lipca 2020 15:57(Tomasz Misiura) - Usunięcie załącznika [siwz__oswietlenie_drogowe_mobilny_lof.zip] z dokumentu. (Dokument nieopublikowany)23 lipca 2020 15:56(Tomasz Misiura) - Ukrycie dokumentu.23 lipca 2020 15:50(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.23 lipca 2020 15:50(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [dokumentacja_projektowa__cz3__oswietlenia_borek_i_jakubowice_murowane .zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)23 lipca 2020 15:49(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [dokumentacja_projektowa__cz2__oswietlenia_rudnik.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)23 lipca 2020 15:48(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [dokumentacja_projektowa__cz1__oswietlenia_luszczow.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)23 lipca 2020 15:41(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [siwz__oswietlenie_drogowe_mobilny_lof.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)23 lipca 2020 15:35(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu_oswietlenia_mobilny_lof.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)23 lipca 2020 15:33(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (3)
Część 1: Część pierwsza - Oświetlenie drogowe w miejscowości Łuszczów Pierwszy
Budowa oświetlenia drogi gminnej KDD-G 106108L oraz drogi na dz. ew. 991.
Część 2: Część druga - Oświetlenie drogowe w miejscowości Rudnik
Budowa oświetlenia drogi gminnej KDD-G 106097L oraz dróg wewnętrznych na działkach 105/2 i 463.
Część 3: Część trzecia - Oświetlenie drogowe w miejscowości Turka i Jakubowice Murowane
Budowa oświetlenia na ul. Grabowej, Jarzębinowej, Jaworowej w Turce (os. Borek) oraz na dz. 672 i 647 w Jakubicach Murowanych.
Dokumenty (3)
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - oświetlenia drogowe Mobilny LOF297.76KBpdfPobierz
- Informacje publikowane po otwarciu ofert - oświetlenia drogowe Mobilny LOF219.31KBpdfPobierz
- Ogłoszenie o zamówieniu - oświetlenia drogowe Mobilny LOF179.23KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.