Udzielenie kredytu długoterminowego dla Gminy Wólka
Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Wólka
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na udzielenie i obsługę kredytu długoterminowego w PLN do kwoty 15 mln zł na sfinansowanie deficytu budżetu. Kredyt ma być wypłacony w 6 transzach w 2020 roku. Okres spłaty kapitału: od 29.04.2022 r. do 30.11.2034 r. (zmieniony okres karencji). Kryteria wyboru: cena (60%), wykorzystanie kwoty kredytu (20%), czas uruchomienia transzy (20%).
Kluczowe wymagania
- Wadium: 40 000,00 PLN
- Zezwolenie właściwego organu na prowadzenie działalności bankowej (Prawo bankowe)
- Brak wykluczeń z art. 24 ust. 1 Pzp
- Oświadczenia o niezaleganiu z podatkami i składkami ZUS/NFZ
Treść ogłoszenia
Strona głównaPrzetargiUdzielenie kredytu długoterminowego do kwoty 15.000.000,00 złotych z przeznaczeniem...PrzetargiPrzebudowa drogi powiatowej nr 2224L w zakresie wykonania chodnika na odcinku od km 5+925,62 do km 7+482,85 w miejscowościach Pliszczyn, Łysaków, Sobianowice – etap II na odcinku od km 6+627,32 do km 7+482,85; modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Pliszczyn; przebudowa drogi powiatowej nr 2224L w miejscowości Pliszczyn w zakresie wykonania opaski bezpieczeństwa (chodnika) o długości ok. 500 m; przebudowa (modernizacja) nawierzchni wokół budynku zespołu szkolnBudowa oświetlenia drogowego w gminie Wólka w ramach projektu Mobilny LOFUdzielenie kredytu długoterminowego do kwoty 15.000.000,00 złotych z przeznaczeniem na sfinansowanie deficytu budżetuZałącznikiInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - kredyt 15 mln75.63KBpdfPobierzInformacje publikowane po otwarciu ofert - kredyt 15 mln484.17KBpdfPobierzOgłoszenie o zmianie ogłoszenia (zmiana terminu składania ofert) - kredyt 15 mln71.42KBpdfPobierzOdpowiedź na zapytania do SIWZ (z załącznikami) - zmiana terminu składania ofert - kredyt 15 mln1.86MBzipPobierzZałącznik do odpowiedzi na pytanie 14 -cz.1 - kredyt 15 mln22.84MBzipPobierzZałącznik do odpowiedzi na pytanie 14 -cz.2 - kredyt 15 mln24.68MBzipPobierzOgłoszenie o zamówieniu - kredyt 15 mln158.41KBpdfPobierzZał. nr 3 do SIWZ - opinie RIO5.1MBzipPobierzSpecyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) z załącznikami - kredyt 15 mln1.01MBzipPobierzZał. nr 4 do SIWZ - sprawozdania finansowe9.89MBzipPobierzZał. nr 5 do SIWZ - uchwały rady gminy i zarządzenia - budżet i WPF19.04MBzipPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:24 czerwca 2020 14:13Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:109918 sierpnia 2020 12:49(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)18 sierpnia 2020 12:49(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)18 sierpnia 2020 12:49(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)więcej »18 sierpnia 2020 12:49(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)18 sierpnia 2020 12:49(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)18 sierpnia 2020 12:49(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)18 sierpnia 2020 12:49(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)18 sierpnia 2020 12:49(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)18 sierpnia 2020 12:49(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)18 sierpnia 2020 12:49(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)18 sierpnia 2020 12:49(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wybor_oferty__kredyt_15mln__www.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)03 sierpnia 2020 15:12(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)03 sierpnia 2020 15:12(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)03 sierpnia 2020 15:12(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)03 sierpnia 2020 15:12(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)03 sierpnia 2020 15:12(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)03 sierpnia 2020 15:12(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)03 sierpnia 2020 15:11(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)03 sierpnia 2020 15:11(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)03 sierpnia 2020 15:11(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)03 sierpnia 2020 15:11(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [informacje_z_otwarcia_ofert__kredyt_15mln.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)16 lipca 2020 14:02(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)16 lipca 2020 14:02(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)16 lipca 2020 14:02(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)16 lipca 2020 14:02(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)16 lipca 2020 14:01(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)16 lipca 2020 14:01(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)16 lipca 2020 14:01(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)16 lipca 2020 14:01(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)16 lipca 2020 14:01(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)16 lipca 2020 14:01(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)16 lipca 2020 14:01(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)16 lipca 2020 14:01(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)16 lipca 2020 14:01(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)16 lipca 2020 14:00(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)16 lipca 2020 14:00(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)16 lipca 2020 14:00(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)16 lipca 2020 14:00(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)16 lipca 2020 14:00(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)16 lipca 2020 14:00(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [zal_do_odp_na_pyt_14_cz2.zip] do dokumentu. (Dokument opublikowany)16 lipca 2020 13:59(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [zal_do_odp_na_pyt_14_cz1.zip] do dokumentu. (Dokument opublikowany)16 lipca 2020 13:57(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)16 lipca 2020 13:57(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)16 lipca 2020 13:57(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)16 lipca 2020 13:57(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)16 lipca 2020 13:57(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)16 lipca 2020 13:57(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)16 lipca 2020 13:57(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [odp_na_zapytania_do_siwz_kredyt_15mln_z_zalacznikami.zip] do dokumentu. (Dokument opublikowany)16 lipca 2020 13:48(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)16 lipca 2020 13:48(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)16 lipca 2020 13:48(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)16 lipca 2020 13:48(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)16 lipca 2020 13:48(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)16 lipca 2020 13:48(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)16 lipca 2020 13:48(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)16 lipca 2020 13:48(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [zmiana_ogloszenia_duue__wyslana.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)24 czerwca 2020 14:25(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.24 czerwca 2020 14:20(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [5_uchwaly_rady_gminy_i_zarzadzenia.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)24 czerwca 2020 14:19(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [4_sprawozdania_rb.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)24 czerwca 2020 14:17(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [3_opinie_rio.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)24 czerwca 2020 14:17(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [siwz__kredyt_15mln.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)24 czerwca 2020 14:14(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu_2020ojs120292528plts.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)24 czerwca 2020 14:13(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Udzielenie kredytu długoterminowego
Usługa udzielenia i obsługi kredytu długoterminowego do kwoty 15 mln PLN na sfinansowanie deficytu budżetu.
Dokumenty (4)
- Informacje publikowane po otwarciu ofert - kredyt 15 mln484.17KBpdfPobierz
- Ogłoszenie o zamówieniu - kredyt 15 mln158.41KBpdfPobierz
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - kredyt 15 mln75.63KBpdfPobierz
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia (zmiana terminu składania ofert) - kredyt 15 mln71.42KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.