Przebudowa drogi powiatowej nr 2224L i nawierzchni w gminie Wólka
Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- miejscowości Pliszczyn, Łysaków, Sobianowice (gmina Wólka)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na roboty budowlane obejmujące przebudowę drogi powiatowej nr 2224L (wykonanie chodników, zjazdów, odwodnienia, oznakowania) oraz modernizację nawierzchni wokół budynku szkoły w Sobianowicach. Zamówienie podzielone na 4 części. Wymagane jest sporządzenie projektu organizacji ruchu (dla części 1 i 2) oraz pełna obsługa geodezyjna.
Kluczowe wymagania
- Gwarancja i rękojmia: min. 36 miesięcy
- Sporządzenie projektu organizacji ruchu (dla części 1 i 2)
- Pełna obsługa geodezyjna (wytyczenie, pomiary, dokumentacja powykonawcza)
- Zagospodarowanie nadmiaru gruntu i wyciętego drewna we własnym zakresie
Treść ogłoszenia
Strona głównaPrzetargiPrzebudowa drogi powiatowej nr 2224L w zakresie wykonania chodnika na odcinku od km...PrzetargiŚwiadczenie usług w zakresie pielęgnacji i utrzymania zieleni oraz dróg gminnych i wewnętrznych oraz innych usług w zakresie zleconym przez Gminę Wólka.Udzielenie kredytu długoterminowego do kwoty 15.000.000,00 złotych z przeznaczeniem na sfinansowanie deficytu budżetuPrzebudowa drogi powiatowej nr 2224L w zakresie wykonania chodnika na odcinku od km 5+925,62 do km 7+482,85 w miejscowościach Pliszczyn, Łysaków, Sobianowice – etap II na odcinku od km 6+627,32 do km 7+482,85; modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Pliszczyn; przebudowa drogi powiatowej nr 2224L w miejscowości Pliszczyn w zakresie wykonania opaski bezpieczeństwa (chodnika) o długości ok. 500 m; przebudowa (modernizacja) nawierzchni wokół budynku zespołu szkolnZałącznikiInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - chodniki i drogi Pliszczyn Łysaków Sobianowice - 4 części357.38KBpdfPobierzInformacje publikowane po otwarciu ofert - chodniki i drogi Pliszczyn Łysaków Sobianowice - 4 części301.88KBpdfPobierzOgłoszenie o zamówieniu - chodniki i drogi Pliszczyn Łysaków Sobianowice - 4 części188.52KBpdfPobierzSpecyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) -chodniki i drogi Pliszczyn Łysaków Sobianowice - 4 części2.04MBzipPobierzcz.1 - chodnik - PROJEKT WYKONAWCZY19.5MBzipPobierzcz. 1 - chodnik -STAŁA ORGANIZACJA RUCHU27.33MBzipPobierzcz. 2 - droga Pliszczyn - Projekt wykonawczy16.51MBzipPobierzcz. 3 - opaska bezpieczeństwa - PROJEKT WYKONAWCZY26.94MBzipPobierzcz. 3 - opaska bezpieczeństwa -TYMCZASOWA ORGANIZACJA RUCHU30.9MBzipPobierzcz. 4 - drogi przy szkole - projekt wykonawczy15.6MBzipPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:22 maja 2020 15:42Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:168719 czerwca 2020 12:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)19 czerwca 2020 12:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)19 czerwca 2020 12:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)więcej »19 czerwca 2020 12:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)19 czerwca 2020 12:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)19 czerwca 2020 12:16(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)19 czerwca 2020 12:16(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)19 czerwca 2020 12:16(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)19 czerwca 2020 12:16(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)19 czerwca 2020 12:16(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wybor__oferty__4_czesci__www.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)19 czerwca 2020 12:07(Tomasz Misiura) - Usunięcie załącznika [wybor__oferty__4_czesci__www.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)19 czerwca 2020 12:04(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)19 czerwca 2020 12:04(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)19 czerwca 2020 12:04(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)19 czerwca 2020 12:04(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)19 czerwca 2020 12:04(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)19 czerwca 2020 12:04(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)19 czerwca 2020 12:04(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)19 czerwca 2020 12:04(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)19 czerwca 2020 12:04(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)19 czerwca 2020 12:03(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wybor__oferty__4_czesci__www.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)09 czerwca 2020 14:20(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)09 czerwca 2020 14:20(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)09 czerwca 2020 14:20(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)09 czerwca 2020 14:20(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)09 czerwca 2020 14:20(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)09 czerwca 2020 14:20(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)09 czerwca 2020 14:20(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)09 czerwca 2020 14:20(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)09 czerwca 2020 14:20(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [informacje_z_otwarcia_ofert__4_czesci.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)22 maja 2020 16:35(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.22 maja 2020 16:34(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [cz4__drogi_przy_szkole__projekt_wykonawczy.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)22 maja 2020 16:34(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [cz3__opaska_bezpieczenstwa_tymczasowa_organizacja_ruchu.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)22 maja 2020 16:32(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [cz3__opaska_bezpieczenstwa__projekt_wykonawczy.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)22 maja 2020 16:31(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [cz2__droga_pliszczyn__projekt_wykonawczy.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)22 maja 2020 16:29(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [cz1chodnikstala_organizacja_ruchu.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)22 maja 2020 16:28(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [cz1chodnikprojekt_wykonawczy.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)22 maja 2020 15:56(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [siwz_chodniki_i_drogi_pliszczyn_lysakow_sobianowice__4_czesci.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)22 maja 2020 15:53(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu__4_cz__chodniki_i_drogi.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)22 maja 2020 15:42(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (4)
Część 1: Część pierwsza - Przebudowa drogi powiatowej nr 2224L (chodnik km 5+925,62 do km 7+482,85)
Wykonanie chodnika z kostki betonowej (1038m2), zjazdów (250m2), regulacja wykopów, montaż barierek, znaków i studni kanalizacji deszczowej.
Część 2: Część druga - Przebudowa drogi powiatowej nr 2224L (kontynuacja)
Przedmiot zamówienia dla części 1 i 2 obejmuje sporządzenie projektu czasowej organizacji ruchu.
Część 3: Część trzecia - Przebudowa drogi powiatowej nr 2224L (część 3)
Przedmiot zamówienia obejmuje roboty drogowe; projekt organizacji ruchu został już wykonany.
Część 4: Część czwarta - Przebudowa (modernizacja) nawierzchni wokół budynku zespołu szkolno-przedszkolnego w m. Sobianowice
Modernizacja nawierzchni z nowej kostki brukowej (ok. 1254m2), wymiana krawężników (589m) i humusowanie.
Dokumenty (3)
- Informacje publikowane po otwarciu ofert - chodniki i drogi Pliszczyn Łysaków Sobianowice - 4 części301.88KBpdfPobierz
- Ogłoszenie o zamówieniu - chodniki i drogi Pliszczyn Łysaków Sobianowice - 4 części188.52KBpdfPobierz
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - chodniki i drogi Pliszczyn Łysaków Sobianowice - 4 części357.38KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.