Utrzymanie zieleni, dróg i czystości w Gminie Wólka

Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Gmina Wólka
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na kompleksowe usługi utrzymania infrastruktury w Gminie Wólka. Zakres obejmuje pielęgnację zieleni (koszenie, przycinanie), utrzymanie dróg (naprawy doraźne, odśnieżanie), zamiatanie ulic, czyszczenie przystanków, montaż oznakowania oraz obsługę imprez plenerowych. Procedura prowadzona w trybie z wolnej ręki, z przewidywanym wykonawcą PGK Wólka.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Strona głównaPrzetargiŚwiadczenie usług w zakresie pielęgnacji i utrzymania zieleni oraz dróg gminnych...PrzetargiPrzebudowa drogi nr 112469L w miejscowości Łuszczów Drugi oraz przebudowa (modernizacja) drogi gminnej nr 106113L w m. Bystrzyca, gmina WólkaPrzebudowa drogi powiatowej nr 2224L w zakresie wykonania chodnika na odcinku od km 5+925,62 do km 7+482,85 w miejscowościach Pliszczyn, Łysaków, Sobianowice – etap II na odcinku od km 6+627,32 do km 7+482,85; modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Pliszczyn; przebudowa drogi powiatowej nr 2224L w miejscowości Pliszczyn w zakresie wykonania opaski bezpieczeństwa (chodnika) o długości ok. 500 m; przebudowa (modernizacja) nawierzchni wokół budynku zespołu szkolnŚwiadczenie usług w zakresie pielęgnacji i utrzymania zieleni oraz dróg gminnych i wewnętrznych oraz innych usług w zakresie zleconym przez Gminę Wólka.ZałącznikiInformacja o zamaiarze zawarcia umowy zgodnie z art. 67 ust.11 ustawy Prawo Zamówień Publicznych29.84KBdocxPobierzogłoszenie o zamiarze zawarcia umowy BZP17.54KBdocxPobierzUaktualniona Informacja o zamaiarze zawarcia umowy zgodnie z art. 67 ust.11 ustawy Prawo Zamówień Publicznych28.07KBdocxPobierzOgłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamiarze zawarcia umowy21.41KBdocxPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:16 kwietnia 2020 11:18Dokument wprowadzony do BIP przez:Paweł GospodarekIlość wyświetleń:87917 kwietnia 2020 15:30(Paweł Gospodarek) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o__zmianie_ogloszenia_o_zamiarze_zawarcia_umowy.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)17 kwietnia 2020 15:30(Paweł Gospodarek) - Dodanie załącznika [uaktualniona_informacja_o_zamiarze_udzielenia_zamowienia_art_67_ust_1 1_ustawy.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)16 kwietnia 2020 11:20(Paweł Gospodarek) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamiarze_zawarcia_umowy.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)więcej »16 kwietnia 2020 11:19(Paweł Gospodarek) - Dodanie załącznika [informacja_o_zamiarze_udzielenia_zamowienia_art_67_ust_11_ustawy.docx ] do dokumentu. (Dokument opublikowany)16 kwietnia 2020 11:18(Paweł Gospodarek) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Świadczenie usług w zakresie pielęgnacji i utrzymania zieleni oraz dróg gminnych i wewnętrznych oraz innych usług w zakresie zleconym przez Gminę Wólka

    Kompleksowe usługi utrzymania zieleni, dróg, chodników, przystanków oraz sprzątanie ulic i obsługa imprez plenerowych na terenie gminy.

Dokumenty (4)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznelubelskie

Utrzymanie zieleni, dróg i czystości w Gminie Wólka — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne