Przebudowa dróg w gminie Wólka (Łuszczów Drugi i Bystrzyca)
Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- miejscowość Łuszczów Drugi oraz m. Bystrzyca, gmina Wólka
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na roboty budowlane obejmujące przebudowę dwóch odcinków dróg gminnych w gminie Wólka. Prace obejmują budowę nawierzchni bitumicznej, wykonanie poboczy, odwodnienia, oznakowania pionowego oraz prac geodezyjnych i organizacji ruchu. Zamówienie podzielone na dwie części, możliwe jest składanie ofert na wybrane pakiety.
Kluczowe wymagania
- Zapewnienie pełnej obsługi geodezyjnej (wytyczenie, pomiary, dokumentacja powykonawcza)
- Sporządzenie i zatwierdzenie projektu czasowej organizacji ruchu
- Minimalny okres gwarancji i rękojmi: 36 miesięcy
Treść ogłoszenia
Strona głównaPrzetargiPrzebudowa drogi nr 112469L w miejscowości Łuszczów Drugi oraz przebudowa (modernizacja)...PrzetargiDostawa wyposażenia pracowni przyrodniczych i pracowni językowej dla szkół podlegających pod Gminę Wólka w ramach projektu „Akademia kluczowych kompetencji”Świadczenie usług w zakresie pielęgnacji i utrzymania zieleni oraz dróg gminnych i wewnętrznych oraz innych usług w zakresie zleconym przez Gminę Wólka.Przebudowa drogi nr 112469L w miejscowości Łuszczów Drugi oraz przebudowa (modernizacja) drogi gminnej nr 106113L w m. Bystrzyca, gmina WólkaZałącznikiInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - przebudowa dróg w Łuszczowie i Bystrzycy182.84KBpdfPobierzInformacje publikowane po otwarciu ofert - przebudowa dróg w Łuszczowie i Bystrzycy149.81KBpdfPobierzOdpowiedź na zapytanie nr 1 do SIWZ - przebudowa dróg w Łuszczowie i Bystrzycy39.45KBpdfPobierzOgłoszenie o zamówieniu - przebudowa dróg w Łuszczowie i Bystrzycy177.27KBpdfPobierzSpecyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) - przebudowa dróg w Łuszczowie i Bystrzycy1.29MBzipPobierzProjekt - droga w Łuszczowie13.2MBzipPobierzProjekt - droga w Bystrzycy8.21MBzipPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:06 marca 2020 13:34Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:186506 kwietnia 2020 14:27(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)06 kwietnia 2020 14:27(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)06 kwietnia 2020 14:27(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)więcej »06 kwietnia 2020 14:27(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)06 kwietnia 2020 14:27(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)06 kwietnia 2020 14:27(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)06 kwietnia 2020 14:27(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wybor_oferty_dwie_drogi__www.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)24 marca 2020 13:21(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)24 marca 2020 13:21(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)24 marca 2020 13:21(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)24 marca 2020 13:21(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)24 marca 2020 13:21(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)24 marca 2020 13:21(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [informacje_z_otwarcia_ofert__drogi_luszczow_bystrzyca.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)17 marca 2020 10:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)17 marca 2020 10:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)17 marca 2020 10:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)17 marca 2020 10:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)17 marca 2020 10:17(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [odp__na_zapytania_do_siwz__2drogi.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)06 marca 2020 15:11(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.06 marca 2020 15:10(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [projekt_drogi_w_bystrzycy.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)06 marca 2020 15:10(Tomasz Misiura) - Usunięcie załącznika [projekt_drogi_w_bystrzycy.zip] z dokumentu. (Dokument nieopublikowany)06 marca 2020 14:04(Tomasz Misiura) - Ukrycie dokumentu.06 marca 2020 13:41(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.06 marca 2020 13:41(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [projekt_drogi_w_bystrzycy.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)06 marca 2020 13:40(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [projekt__droga_luszczow.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)06 marca 2020 13:39(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [siwz__2_drogi__luszczow_bystrzyca.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)06 marca 2020 13:38(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [oglosznie_o_zamowieniu_droga_w_luszczowie_i_bystrzycy.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)06 marca 2020 13:34(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (2)
Część 1: Część pierwsza - Przebudowa drogi nr 112469L w miejscowości Łuszczów Drugi
Przebudowa drogi na odcinku ok. 517m (nawierzchnia bitumiczna, szerokość jezdni 5m) wraz z poboczami, zjazdami i odwodnieniem.
Część 2: Część druga - Przebudowa (modernizacja) drogi gminnej nr 106113L w m. Bystrzyca
Modernizacja drogi na odcinku ok. 776m (nawierzchnia bitumiczna, szerokość 5m) z wykonaniem kanału technologicznego.
Dokumenty (4)
- Informacje publikowane po otwarciu ofert - przebudowa dróg w Łuszczowie i Bystrzycy149.81KBpdfPobierz
- Odpowiedź na zapytanie nr 1 do SIWZ - przebudowa dróg w Łuszczowie i Bystrzycy39.45KBpdfPobierz
- Ogłoszenie o zamówieniu - przebudowa dróg w Łuszczowie i Bystrzycy177.27KBpdfPobierz
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - przebudowa dróg w Łuszczowie i Bystrzycy182.84KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.