Dostawa wyposażenia pracowni przyrodniczych i językowej dla szkół w Gminie Wólka

Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
dostawy
Miejsce realizacji
Gmina Wólka (szkoły podstawowe)
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na dostawę, montaż i uruchomienie wyposażenia do pracowni przyrodniczych i językowych w szkołach podległych Gminie Wólka. Przedmiotem są m.in. podłogi interaktywne, zestawy nagłośnienia oraz systemy do prowadzenia testów. Zamówienie podzielone na 4 części, dopuszczalna składanie ofert na wybrane pakiety.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Strona głównaPrzetargiDostawa wyposażenia pracowni przyrodniczych i pracowni językowej dla szkół podlegających...PrzetargiOZE w gminie Wólka – dostawa i montaż pomp ciepłaPrzebudowa drogi nr 112469L w miejscowości Łuszczów Drugi oraz przebudowa (modernizacja) drogi gminnej nr 106113L w m. Bystrzyca, gmina WólkaDostawa wyposażenia pracowni przyrodniczych i pracowni językowej dla szkół podlegających pod Gminę Wólka w ramach projektu „Akademia kluczowych kompetencji”ZałącznikiInformacja oponownym wyborzenajkorzystniejszej oferty dlaczęści trzeciejzamówienia - wyposażenie pracowni przyrodniczych84.64KBpdfPobierzInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty dla części zamówienia nr 1, 2, 3 - wyposażenie pracowni przyrodniczych226.35KBpdfPobierzInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty dla części 4 zamówienia - Dostawa pracowni językowej77KBpdfPobierzInformacje publikowane po otwarciu ofert - wyposażenie pracowni przyrodniczych i językowej192.54KBpdfPobierzOdpowiedź na zapytania do SIWZ - wyposażenie pracowni przyrodniczych i językowej198.92KBpdfPobierzOgłoszenie o zamówieniu - wyposażenie pracowni przyrodniczych i językowej107.43KBpdfPobierzSPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA (SIWZ) - wyposażenie pracowni przyrodniczych i językowej834.33KBzipPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:03 marca 2020 22:50Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:163927 marca 2020 10:36(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)27 marca 2020 10:36(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)27 marca 2020 10:36(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)więcej »27 marca 2020 10:36(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)27 marca 2020 10:36(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)27 marca 2020 10:36(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)27 marca 2020 10:35(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [ponowny_wybor_oferty__cz_3__wyposazenie_pracowni__www.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)17 marca 2020 12:12(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)17 marca 2020 12:12(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)17 marca 2020 12:12(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)17 marca 2020 12:12(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)17 marca 2020 12:12(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)17 marca 2020 12:11(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wybor_oferty__cz_123__wyposazenie_pracowni__www.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)13 marca 2020 14:35(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)13 marca 2020 14:35(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)13 marca 2020 14:35(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)13 marca 2020 14:35(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)13 marca 2020 14:35(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wybor_oferty__cz4_pracownia_jezykowa__www.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)11 marca 2020 13:56(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)11 marca 2020 13:56(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)11 marca 2020 13:56(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)11 marca 2020 13:56(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [informacje_z_otwarcia_ofert__wyposazenie_szkol.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)09 marca 2020 11:47(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)09 marca 2020 11:47(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)09 marca 2020 11:47(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [odp__na_1_zapytanie_do_siwz_wyposazenie_szkol.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)03 marca 2020 23:10(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.03 marca 2020 23:06(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [siwz__wyposazenie_pracowni_przyrodniczych_i_jezykowej_dla_szkol_2020. zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)03 marca 2020 22:51(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu__wyposazenie_pracowni_przyrodniczych_i_jezyko wej.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)03 marca 2020 22:50(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)

Części zamówienia (4)

  1. Część 1: Część pierwsza - dostawa oraz montaż 3 sztuk interaktywnej podłogi dla dzieci

    Dostawa i montaż 3 sztuk interaktywnej podłogi dla dzieci (klasy 1-3) do pracowni przyrodniczych w 3 szkołach.

  2. Część 2: Część druga - nagłośnienie

    Dostawa zestawów nagłośnienia.

  3. Część 3: Część trzecia - system do testów

    Dostawa systemu do prowadzenia testów.

  4. Część 4: Część czwarta - pracownia językowa

    Dostawa wyposażenia pracowni językowej.

Dokumenty (6)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznelubelskie

Dostawa wyposażenia pracowni przyrodniczych i językowej dla szkół w Gminie Wólka — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne