Przebudowa, rozbudowa, nadbudowa i zmiana sposobu użytkowania budynku na potrzeby żłobka w Kolonii Pliszczyn
Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Kolonia Pliszczyn, gmina Wólka
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg nieograniczony na kompleksową przebudowę i rozbudowę budynku mieszkalnego na potrzeby żłobka w miejscowości Kolonia Pliszczyn (gmina Wólka). Zakres obejmuje roboty budowlane (rozebranie ścian, stropów, posadzek), prace instalacyjne (wodociąg, kanalizacja, szambo), zagospodarowanie terenu (ogrodzenie, podjazd, schody, utwardzenie) oraz pełną obsługę geodezyjną. Rozliczenie ryczałtowe.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 20 000,00 zł
- Minimalna gwarancja/rękojmia: 36 miesięcy
- Obowiązek uwzględnienia robót nieujętych w przedmiarze (ryczałt)
- Pełna obsługa geodezyjna (wytyczenie, pomiary, dokumentacja powykonawcza)
Treść ogłoszenia
Strona głównaPrzetargiPrzebudowa, rozbudowa, nadbudowa, zmiana sposobu użytkowania budynku mieszkalnego...PrzetargiRozbudowa zespołu szkolno-przedszkolnego w Łuszczowie DrugimOZE w gminie Wólka – dostawa i montaż pomp ciepłaPrzebudowa, rozbudowa, nadbudowa, zmiana sposobu użytkowania budynku mieszkalnego na potrzeby utworzenia żłobka w miejscowości Kolonia Pliszczyn w gminie WólkaZałącznikiInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - przebudowa budynku mieszkalnego na żłobek w Kolonii Pliszczyn94.68KBpdfPobierzInformacje publikowane po otwarciu ofert - przebudowa budynku mieszkalnego na żłobek w Kolonii Pliszczyn73.91KBpdfPobierzOgłoszenie o zamówieniu - przebudowa budynku mieszkalnego na żłobek w Kolonii Pliszczyn171.45KBpdfPobierzSpecyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) - przebudowa budynku mieszkalnego na żłobek w Kolonii Pliszczyn1.57MBzipPobierzProjekt budowlany - przebudowa budynku mieszkalnego na żłobek w Kolonii Pliszczyn21.34MBzipPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:13 lutego 2020 14:16Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:181412 marca 2020 12:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)12 marca 2020 12:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)12 marca 2020 12:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)więcej »12 marca 2020 12:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)12 marca 2020 12:17(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wybor_oferty__zlobek__www.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)28 lutego 2020 11:41(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)28 lutego 2020 11:41(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)28 lutego 2020 11:41(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)28 lutego 2020 11:40(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [informacje_z_otwarcia_ofert__zlobek.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)13 lutego 2020 14:51(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.13 lutego 2020 14:50(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [projekt_budowlany_calosc__zlobek.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)13 lutego 2020 14:50(Tomasz Misiura) - Usunięcie załącznika [projekt_budowlany_zlobek_wersja_ostateczna.pdf] z dokumentu. (Dokument nieopublikowany)13 lutego 2020 14:31(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [projekt_budowlany_zlobek_wersja_ostateczna.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)13 lutego 2020 14:26(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [siwz__zlobek.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)13 lutego 2020 14:18(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu__zlobek.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)13 lutego 2020 14:16(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Przebudowa, rozbudowa, nadbudowa, zmiana sposobu użytkowania budynku mieszkalnego na potrzeby utworzenia żłobka w miejscowości Kolonia Pliszczyn w gminie Wólka
Kompleksowa przebudowa i rozbudowa budynku mieszkalnego na cele żłobka, w tym prace wyburzeniowe, instalacyjne oraz zagospodarowanie terenu.
Dokumenty (3)
- Informacje publikowane po otwarciu ofert - przebudowa budynku mieszkalnego na żłobek w Kolonii Pliszczyn73.91KBpdfPobierz
- Ogłoszenie o zamówieniu - przebudowa budynku mieszkalnego na żłobek w Kolonii Pliszczyn171.45KBpdfPobierz
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - przebudowa budynku mieszkalnego na żłobek w Kolonii Pliszczyn94.68KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.