Rozbudowa zespołu szkolno-przedszkolnego w Łuszczowie Drugim
Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Łuszczów Drugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa zespołu szkolno-przedszkolnego. Zakres obejmuje roboty budowlane (budynek o powierzchni zabudowy 213,02 m2, dach, utwardzenie terenu), instalacje (kanalizacja, wodociąg, CO z wymianą kotła na 80 kW, elektryka) oraz wyposażenie w podstawowe meble szkolne.
Kluczowe wymagania
- Oferty należy złożyć w trwale zamkniętej kopercie osobiście lub za pośrednictwem operatora pocztowego lub posłańca
- Termin związania ofertą: 30 dni
Treść ogłoszenia
Strona głównaPrzetargiRozbudowa zespołu szkolno-przedszkolnego w Łuszczowie DrugimPrzetargiPrzebudowa drogi nr 112469L w miejscowości Łuszczów Drugi, przebudowa drogi wewnętrznej na działce nr 412 w miejscowości Świdniczek, przebudowa (modernizacja) drogi nr 112539L w miejscowości Turka - etap pierwszy oraz przebudowa ciągu dróg gminnych: Świdnik Duży Drugi droga nr 107372L, Świdnik Duży Drugi droga nr 106117L, Kolonia Świdnik Mały droga nr 106117L - etap pierwszyPrzebudowa, rozbudowa, nadbudowa, zmiana sposobu użytkowania budynku mieszkalnego na potrzeby utworzenia żłobka w miejscowości Kolonia Pliszczyn w gminie WólkaRozbudowa zespołu szkolno-przedszkolnego w Łuszczowie DrugimZałącznikiInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty- Rozbudowa zespołu szkolno-przedszkolnego w Łuszczowie Drugim123.16KBpdfPobierzInformacje publikowane po otwarciu ofert - Rozbudowa zespołu szkolno-przedszkolnego w Łuszczowie Drugim118.95KBpdfPobierzOdpowiedź 2 na zapytania do SIWZ - Rozbudowa zespołu szkolno-przedszkolnego w Łuszczowie Drugim121.97KBpdfPobierzOdpowiedź 1 na zapytania do SIWZ - zmiana terminu składania ofert - Rozbudowa zespołu szkolno-przedszkolnego w Łuszczowie Drugim143.21KBpdfPobierzOgłoszenie 1 o zmianie ogłoszenia o zamówieniu - zmiana terminu składania ofert - Rozbudowa zespołu szkolno-przedszkolnego w Łuszczowie Drugim82.58KBpdfPobierzOgłoszenie o zamówieniu - Rozbudowa zespołu szkolno-przedszkolnego w Łuszczowie Drugim167.94KBpdfPobierzSpecyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) - Rozbudowa zespołu szkolno-przedszkolnego w Łuszczowie Drugim1.39MBzipPobierzProjekt budynku z instalacjami i przyłączem wod-kan15.13MBzipPobierzProjekt przebudowy linii telefonicznej7.76MBzipPobierzProjekt przebudowy przyłącza elektrycznego5.09MBzipPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:30 stycznia 2020 14:21Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:255520 lutego 2020 15:30(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 lutego 2020 15:29(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 lutego 2020 15:29(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)więcej »20 lutego 2020 15:29(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 lutego 2020 15:29(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 lutego 2020 15:29(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 lutego 2020 15:29(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 lutego 2020 15:29(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 lutego 2020 15:29(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 lutego 2020 15:29(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wybor_oferty__szkola__www.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)18 lutego 2020 15:11(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)18 lutego 2020 15:11(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)18 lutego 2020 15:11(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)18 lutego 2020 15:11(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)18 lutego 2020 15:11(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)18 lutego 2020 15:11(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)18 lutego 2020 15:11(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)18 lutego 2020 15:11(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)18 lutego 2020 15:11(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [informacje_z_otwarcia_ofert__szkola_luszczow.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)10 lutego 2020 13:58(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)10 lutego 2020 13:58(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)10 lutego 2020 13:58(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)10 lutego 2020 13:58(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)10 lutego 2020 13:58(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)10 lutego 2020 13:58(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)10 lutego 2020 13:58(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)10 lutego 2020 13:58(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [odp__na_drugie_zapytania_do_siwz_szkola_luszczow.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)06 lutego 2020 15:27(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)06 lutego 2020 15:27(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)06 lutego 2020 15:27(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)06 lutego 2020 15:27(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)06 lutego 2020 15:27(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)06 lutego 2020 15:27(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [pierwsze_ogloszenie_o_zmianie_ogloszenia__zmiana_terminu_skladania_of ert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)06 lutego 2020 15:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)06 lutego 2020 15:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)06 lutego 2020 15:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)06 lutego 2020 15:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)06 lutego 2020 15:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)06 lutego 2020 15:16(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [odp_na_pierwsze_zapytania_do_siwz__szkola_luszczow.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)30 stycznia 2020 14:30(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.30 stycznia 2020 14:28(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [projekt_przebudowy_przylacza_elektrycznego.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)30 stycznia 2020 14:27(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [projekt_przebudowy_linii_telefonicznej.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)30 stycznia 2020 14:27(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [projekt_budynku_z_instalacjami_i_przylaczem_wodkan.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)30 stycznia 2020 14:25(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument nieopublikowany)30 stycznia 2020 14:25(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu__szkola_w_luszczowie.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)30 stycznia 2020 14:24(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [siwz__rozbudowa_szkoly_w_luszczowie.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)30 stycznia 2020 14:21(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Rozbudowa zespołu szkolno-przedszkolnego w Łuszczowie Drugim
Kompleksowa rozbudowa budynku szkolnego wraz z instalacjami i wyposażeniem.
Dokumenty (6)
- Informacje publikowane po otwarciu ofert - Rozbudowa zespołu szkolno-przedszkolnego w Łuszczowie Drugim118.95KBpdfPobierz
- Odpowiedź 2 na zapytania do SIWZ - Rozbudowa zespołu szkolno-przedszkolnego w Łuszczowie Drugim121.97KBpdfPobierz
- Odpowiedź 1 na zapytania do SIWZ - zmiana terminu składania ofert - Rozbudowa zespołu szkolno-przedszkolnego w Łuszczowie Drugim143.21KBpdfPobierz
- Ogłoszenie o zamówieniu - Rozbudowa zespołu szkolno-przedszkolnego w Łuszczowie Drugim167.94KBpdfPobierz
- Ogłoszenie 1 o zmianie ogłoszenia o zamówieniu - zmiana terminu składania ofert - Rozbudowa zespołu szkolno-przedszkolnego w Łuszczowie Drugim82.58KBpdfPobierz
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty- Rozbudowa zespołu szkolno-przedszkolnego w Łuszczowie Drugim123.16KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.