Przebudowa dróg w gminie Wólka (Łuszczów Drugi, Świdniczek, Turka, Świdnik Duży Drugi)

Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
Łuszczów Drugi, Świdniczek, Turka, Świdnik Duży Drugi, Kolonia Świdnik Mały
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na roboty budowlane obejmujące przebudowę i modernizację dróg w miejscowościach Łuszczów Drugi, Świdniczek, Turka oraz Świdnik Duży Drugi i Kolonia Świdnik Mały. Postępowanie podzielone na 4 części. Zamawiający dopuszcza możliwość wykonania warstwy mrozochronnej na miejscu budowy w części pierwszej.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Strona głównaPrzetargiPrzebudowa drogi nr 112469L w miejscowości Łuszczów Drugi, przebudowa drogi wewnętrznej...PrzetargiPLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH W GMINIE WÓLKA W ROKU 2020Rozbudowa zespołu szkolno-przedszkolnego w Łuszczowie DrugimPrzebudowa drogi nr 112469L w miejscowości Łuszczów Drugi, przebudowa drogi wewnętrznej na działce nr 412 w miejscowości Świdniczek, przebudowa (modernizacja) drogi nr 112539L w miejscowości Turka - etap pierwszy oraz przebudowa ciągu dróg gminnych: Świdnik Duży Drugi droga nr 107372L, Świdnik Duży Drugi droga nr 106117L, Kolonia Świdnik Mały droga nr 106117L - etap pierwszyZałącznikiInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty dla części 2, 3, 4 zamówienia - przebudowa dróg Świdniczek Turka Świdnik Duży Drugi245.49KBpdfPobierzInformacja o unieważnieniu postępowania dla części pierwszej zamówienia - przebudowa drogi w Łuszczowie97.81KBpdfPobierzInformacje publikowane po otwarciu ofert - przebudowa dróg Łuszczów Świdniczek Turka Świdnik Duży Drugi274.99KBpdfPobierzOdpowiedź na zapytania do SIWZ - zmiana terminu składania ofert - przebudowa dróg Łuszczów Świdniczek Turka Świdnik Duży Drugi68.83KBpdfPobierzOGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA - zmiana terminu składania ofert - przebudowa dróg Łuszczów Świdniczek Turka Świdnik Duży Drugi78.12KBpdfPobierzOgłoszenie o zamówieniu - przebudowa dróg Łuszczów Świdniczek Turka Świdnik Duży Drugi184.52KBpdfPobierzSpecyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) - 4 drogi - Łuszczów Świdniczek Turka Świdnik Duży Drugi1.32MBzipPobierzDokumentacja projektowa - droga w Łuszczowie (część pierwsza zamówienia)13.2MBzipPobierzDokumentacja projektowa - droga w Świdniczku (część druga zamówienia)3.77MBzipPobierzDokumentacja projektowa - droga w Turce (część trzecia zamówienia)9.65MBzipPobierzDokumentacja projektowa - droga w Świdniku Dużym Drugim (część czwarta zamówienia)26.18MBzipPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:17 stycznia 2020 12:04Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:245714 lutego 2020 15:04(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)14 lutego 2020 15:04(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)14 lutego 2020 15:04(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)więcej »14 lutego 2020 15:04(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)14 lutego 2020 15:04(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)14 lutego 2020 15:04(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)14 lutego 2020 15:04(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)14 lutego 2020 15:04(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)14 lutego 2020 15:04(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)14 lutego 2020 15:04(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)14 lutego 2020 15:04(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wybor_oferty__www__4_drogi.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)07 lutego 2020 13:53(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)07 lutego 2020 13:53(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)07 lutego 2020 13:53(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)07 lutego 2020 13:53(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)07 lutego 2020 13:53(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)07 lutego 2020 13:53(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)07 lutego 2020 13:53(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)07 lutego 2020 13:53(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)07 lutego 2020 13:53(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)07 lutego 2020 13:53(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [uniewaznienie_cz1_droga_luszczow_www.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)05 lutego 2020 15:00(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)05 lutego 2020 15:00(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)05 lutego 2020 15:00(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)05 lutego 2020 15:00(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)05 lutego 2020 15:00(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)05 lutego 2020 15:00(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)05 lutego 2020 15:00(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)05 lutego 2020 15:00(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)05 lutego 2020 15:00(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [informacje_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)28 stycznia 2020 11:22(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)28 stycznia 2020 11:22(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)28 stycznia 2020 11:22(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)28 stycznia 2020 11:22(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)28 stycznia 2020 11:22(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)28 stycznia 2020 11:22(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)28 stycznia 2020 11:22(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)28 stycznia 2020 11:22(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [odp__na_zapytania_do_siwz_4drogi.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)28 stycznia 2020 11:22(Tomasz Misiura) - Usunięcie załącznika [odp__na_zapytania_do_siwz_4drogi.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)28 stycznia 2020 10:52(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)28 stycznia 2020 10:51(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)28 stycznia 2020 10:51(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)28 stycznia 2020 10:51(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)28 stycznia 2020 10:51(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)28 stycznia 2020 10:51(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)28 stycznia 2020 10:51(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)28 stycznia 2020 10:51(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)28 stycznia 2020 10:51(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)28 stycznia 2020 10:51(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)28 stycznia 2020 10:51(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)28 stycznia 2020 10:51(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)28 stycznia 2020 10:51(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)28 stycznia 2020 10:51(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [odp__na_zapytania_do_siwz_4drogi.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)28 stycznia 2020 10:50(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zmianie_ogloszenia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)17 stycznia 2020 13:20(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.17 stycznia 2020 13:20(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument nieopublikowany)17 stycznia 2020 13:20(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument nieopublikowany)17 stycznia 2020 13:20(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument nieopublikowany)17 stycznia 2020 13:20(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument nieopublikowany)17 stycznia 2020 13:19(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [siwz__4_drogi__luszczow_swidniczek_turka_swidnik_duzy_drugi.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)17 stycznia 2020 13:19(Tomasz Misiura) - Usunięcie załącznika [siwz__4_drogi__luszczow_swidniczek_turka_swidnik_duzy_drugi.zip] z dokumentu. (Dokument nieopublikowany)17 stycznia 2020 13:16(Tomasz Misiura) - Ukrycie dokumentu.17 stycznia 2020 13:15(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.17 stycznia 2020 13:15(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [dokumentacja_projektowa__droga_w_swidniku_duzym_drugim.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)17 stycznia 2020 13:13(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [dokumentacja_projektowa__turka.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)17 stycznia 2020 12:58(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [dokumentacja_projektowa_swidniczek.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)17 stycznia 2020 12:44(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [projekt__droga_luszczow.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)17 stycznia 2020 12:31(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [siwz__4_drogi__luszczow_swidniczek_turka_swidnik_duzy_drugi.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)17 stycznia 2020 12:13(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu__4_drogi.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)17 stycznia 2020 12:04(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)

Części zamówienia (4)

  1. Część 1: Część pierwsza – Przebudowa drogi nr 112469L w miejscowości Łuszczów Drugi

    Przebudowa drogi na odcinku 0+008,30 do 0+525,67. Nawierzchnia bitumiczna, poszerzenie poboczy, wykonanie skrzyżowań, zjazdów, oznakowania i odwodnienia.

  2. Część 2: Część druga – Przebudowa drogi wewnętrznej na działce nr 412 w miejscowości Świdniczek

    Przebudowa drogi na odcinku 0+000 do 0+094. Poszerzenie drogi, nawierzchnia bitumiczna, pobocza i zjazdy.

  3. Część 3: Część trzecia – Przebudowa (modernizacja) drogi nr 112539L w miejscowości Turka etap pierwszy

    Modernizacja drogi na odcinku 0+000 do 0+400. Wykonanie warstwy wiążącej, poszerzenie drogi, regulacja studni kanalizacyjnych.

  4. Część 4: Część czwarta – Przebudowa ciągu dróg gminnych: Świdnik Duży Drugi i Kolonia Świdnik Mały

    Przebudowa dróg nr 107372L, 106117L oraz 106117L (etap pierwszy). Nawierzchnia bitumiczna, poszerzenia, zjazdy.

Dokumenty (6)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznelubelskie

Przebudowa dróg w gminie Wólka (Łuszczów Drugi, Świdniczek, Turka, Świdnik Duży Drugi) — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne