Udzielenie kredytu długoterminowego dla Gminy Wólka

Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Gmina Wólka
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na udzielenie i obsługę kredytu długoterminowego w PLN na sfinansowanie deficytu budżetu Gminy Wólka. Kwota kredytu: 6 958 000,00 zł. Okres kredytowania do 30.06.2026 r. z okresem karencji w spłacie kapitału do 31.05.2020 r. Kredyt wypłacany w trzech transzach w grudniu 2019 r. Kryterium oceny: koszt kredytu (oprocentowanie i prowizja za niewykorzystanie kwoty).

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Strona głównaPrzetargiUdzielenie kredytu długoterminowego do kwoty 6.958.000,00 złotych z przeznaczeniem...PrzetargiZimowe utrzymanie dróg i chodników w Gminie Wólka w sezonach 2019-2020 i [link dostępny w aplikacji]AN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH W GMINIE WÓLKA W ROKU 2020Udzielenie kredytu długoterminowego do kwoty 6.958.000,00 złotych z przeznaczeniem na sfinansowanie deficytu budżetuZałącznikiInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - kredyt71.51KBpdfPobierzSprostowanie informacji publikowanych po otwarciu ofert - kredyt59.58KBpdfPobierzInformacje publikowane po otwarciu ofert - kredyt67.34KBpdfPobierzOdpowiedź na zapytania do SIWZ, zmiana terminu składania ofert - kredyt320.3KBpdfPobierzZałączniki do odpowiedzi na zapytania do SIWZ - kredyt13.97MBzipPobierzDRUGIE OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA - kredyt104.08KBpdfPobierzSpecyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) z załącznikami - kredyt7.04MBzipPobierzOGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA - kredyt99.86KBpdfPobierzOgłoszenie o zamówieniu - kredyt214.36KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:18 listopada 2019 15:38Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:129405 grudnia 2019 09:16(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)05 grudnia 2019 09:16(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)05 grudnia 2019 09:16(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)więcej »05 grudnia 2019 09:15(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)05 grudnia 2019 09:15(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)05 grudnia 2019 09:15(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)05 grudnia 2019 09:15(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)05 grudnia 2019 09:15(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)05 grudnia 2019 09:15(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wybor_oferty__kredyt__www1.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)05 grudnia 2019 09:15(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)05 grudnia 2019 09:15(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)05 grudnia 2019 09:14(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)05 grudnia 2019 09:14(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)05 grudnia 2019 09:14(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)05 grudnia 2019 09:14(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)05 grudnia 2019 09:14(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)05 grudnia 2019 09:14(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)05 grudnia 2019 09:14(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)05 grudnia 2019 09:14(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)05 grudnia 2019 09:14(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)05 grudnia 2019 09:14(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)04 grudnia 2019 14:52(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)04 grudnia 2019 14:52(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)04 grudnia 2019 14:52(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)04 grudnia 2019 14:52(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)04 grudnia 2019 14:51(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)04 grudnia 2019 14:51(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)04 grudnia 2019 14:51(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)04 grudnia 2019 14:51(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [sprostowanie_informacji_z_otwarcia_ofert_kredyt_2019.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)04 grudnia 2019 14:45(Tomasz Misiura) - Usunięcie załącznika [sprostowanie_informacji_z_otwarcia_ofert_kredyt_2019.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)04 grudnia 2019 14:44(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)04 grudnia 2019 14:44(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)04 grudnia 2019 14:44(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)04 grudnia 2019 14:44(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)04 grudnia 2019 14:44(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)04 grudnia 2019 14:44(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)04 grudnia 2019 14:43(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)04 grudnia 2019 14:43(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [sprostowanie_informacji_z_otwarcia_ofert_kredyt_2019.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)02 grudnia 2019 13:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)02 grudnia 2019 13:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)02 grudnia 2019 13:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)02 grudnia 2019 13:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)02 grudnia 2019 13:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)02 grudnia 2019 13:17(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)02 grudnia 2019 13:17(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [informacje_z_otwarcia_ofert__kredyt.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)25 listopada 2019 11:53(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)25 listopada 2019 11:53(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)25 listopada 2019 11:53(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)25 listopada 2019 11:53(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)25 listopada 2019 11:53(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [zalaczniki_do_odpowiedzi_na_zapytania.zip] do dokumentu. (Dokument opublikowany)25 listopada 2019 11:51(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)25 listopada 2019 11:51(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)25 listopada 2019 11:51(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)25 listopada 2019 11:51(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)25 listopada 2019 11:51(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [odp__na_zapytania_do_siwz_kredyt.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)25 listopada 2019 11:50(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)25 listopada 2019 11:50(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)25 listopada 2019 11:50(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)25 listopada 2019 11:50(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [drugie_ogloszenie_o_zmianie_ogloszenia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)18 listopada 2019 15:48(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.18 listopada 2019 15:45(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [siwz_kredyt_2019.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)18 listopada 2019 15:40(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)18 listopada 2019 15:39(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zmianie_ogloszenia.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)18 listopada 2019 15:38(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Udzielenie kredytu długoterminowego

    Usługa udzielenia i obsługi kredytu długoterminowego na sfinansowanie deficytu budżetu.

Dokumenty (7)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznelubelskie

Udzielenie kredytu długoterminowego dla Gminy Wólka — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne