Zimowe utrzymanie dróg i chodników w Gminie Wólka
Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Wólka
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Usługa zimowego utrzymania dróg (112,2 km) i chodników (13,86 km) w Gminie Wólka w sezonach 2019-2020 i 2020-2021. Zamówienie podzielone na 5 rejonów. Wymagane jest zapewnienie monitoringu sprzętu w miesiącach grudzień-luty oraz zatrudnienie kierowców/operatorów na umowę o pracę. Oferty należy składać osobiście lub pocztą w trwale zamkniętej kopercie.
Kluczowe wymagania
- Wadium (zależne od rejonu)
- Zapewnienie monitoringu lokalizacji sprzętu (grudzień-luty)
- Zatrudnienie kierowców/operatorów na umowę o pracę
- Składanie ofert w trwale zamkniętej kopercie (osobiście lub pocztą)
Treść ogłoszenia
Strona głównaPrzetargiZimowe utrzymanie dróg i chodników w Gminie Wólka w sezonach 2019-2020 i 2020-2021....PrzetargiDostawa sprzętu komputerowego dla Szkół prowadzonych przez Gminę Wólka w ramach projektu „Akademia kluczowych kompetencji” oraz „Akademia kluczowych kompetencji II”Udzielenie kredytu długoterminowego do kwoty 6.958.000,00 złotych z przeznaczeniem na sfinansowanie deficytu budżetuZimowe utrzymanie dróg i chodników w Gminie Wólka w sezonach 2019-2020 i 2020-2021.ZałącznikiInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - Zimowe utrzymanie dróg i chodników w Gminie Wólka w sezonach 2019-2020 i 2020-2021 - części 5.79.33KBpdfPobierzInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - Zimowe utrzymanie dróg i chodników w Gminie Wólka w sezonach 2019-2020 i 2020-2021 - części 3.140.58KBpdfPobierzInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - Zimowe utrzymanie dróg i chodników w Gminie Wólka w sezonach 2019-2020 i 2020-2021 - części 1, 2, 4.173.65KBpdfPobierzInformacje publikowane po otwarciu ofert - Zimowe utrzymanie dróg i chodników w Gminie Wólka w sezonach 2019-2020 i 2020-2021152.68KBpdfPobierzOgłoszenie o zamówieniu - Zimowe utrzymanie dróg i chodników w Gminie Wólka w sezonach 2019-2020 i 2020-2021235.27KBpdfPobierzSpecyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) z załącznikami - Zimowe utrzymanie dróg i chodników w Gminie Wólka w sezonach 2019-2020 i 2020-20212.38MBzipPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:08 listopada 2019 15:00Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:131910 grudnia 2019 14:03(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)10 grudnia 2019 14:03(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)10 grudnia 2019 14:03(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)więcej »10 grudnia 2019 14:03(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)10 grudnia 2019 14:03(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)10 grudnia 2019 14:03(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wybor_oferty_cz_5__www.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)29 listopada 2019 16:06(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)29 listopada 2019 16:06(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)29 listopada 2019 16:06(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)29 listopada 2019 16:06(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)29 listopada 2019 16:06(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wybor_oferty_cz_3__www.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)28 listopada 2019 15:03(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)28 listopada 2019 15:03(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)28 listopada 2019 15:03(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)28 listopada 2019 15:03(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wybor_oferty_cz_1_2_4__www.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)18 listopada 2019 15:06(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)18 listopada 2019 15:06(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)18 listopada 2019 15:06(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [informacje_z_otwarcia_ofert__odsniezanie_20192021.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)08 listopada 2019 15:17(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.08 listopada 2019 15:17(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [siwz_zimowe_utrzymanie_drog_20192021.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)08 listopada 2019 15:01(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu_odsniezanie_20192021.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)08 listopada 2019 15:00(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (5)
Część 1: Rejon I - Bystrzyca, Sobianowice
Utrzymanie dróg w miejscowościach Bystrzyca i Sobianowice.
Część 2: Rejon II - Łuszczów Pierwszy, Łuszczów Drugi
Utrzymanie dróg w miejscowościach Łuszczów Pierwszy i Łuszczów Drugi.
Część 3: Rejon III - Pliszczyn, Kolonia Pliszczyn, Łysaków, Rudnik
Utrzymanie dróg w miejscowościach Pliszczyn, Kolonia Pliszczyn, Łysaków, Rudnik.
Część 4: Rejon IV - Turka oś. Borek i Turka -wieś, część Długiego i BiskupiaKolonii
Utrzymanie dróg i chodników w rejonie IV.
Część 5: Rejon V - Świdnik Duży, Świdnik Mały, Biskupie-Kolonia, Świdniczek, Wólka, Jakubowice Murowane
Utrzymanie dróg i chodników w rejonie V.
Dokumenty (5)
- Informacje publikowane po otwarciu ofert - Zimowe utrzymanie dróg i chodników w Gminie Wólka w sezonach 2019-2020 i 2020-2021152.68KBpdfPobierz
- Ogłoszenie o zamówieniu - Zimowe utrzymanie dróg i chodników w Gminie Wólka w sezonach 2019-2020 i 2020-2021235.27KBpdfPobierz
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - Zimowe utrzymanie dróg i chodników w Gminie Wólka w sezonach 2019-2020 i 2020-2021 - części 1, 2…
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - Zimowe utrzymanie dróg i chodników w Gminie Wólka w sezonach 2019-2020 i 2020-2021 - części…
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - Zimowe utrzymanie dróg i chodników w Gminie Wólka w sezonach 2019-2020 i 2020-2021 - części 5.79.33KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.