Dostawa sprzętu komputerowego dla szkół w Gminie Wólka
Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Gmina Wólka
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę sprzętu komputerowego (laptopy, rzutniki, urządzenia wielofunkcyjne, urządzenia pomiarowe) dla szkół w ramach dwóch projektów unijnych. Postępowanie podzielone na dwie części. Wymagane doświadczenie w dostawach sprzętu komputerowego o wartości min. 20 tys. zł brutto dotyczy tylko części pierwszej.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie (tylko Część 1): dostawa i uruchomienie sprzętu komputerowego o wartości min. 20 000,00 zł brutto w ciągu ostatnich 3 lat.
Treść ogłoszenia
Strona głównaPrzetargiDostawa sprzętu komputerowego dla Szkół prowadzonych przez Gminę Wólka w ramach...PrzetargiOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Wólka przez okres 24 miesięcy (styczeń 2020 - grudzień 2021)Zimowe utrzymanie dróg i chodników w Gminie Wólka w sezonach 2019-2020 i 2020-2021.Dostawa sprzętu komputerowego dla Szkół prowadzonych przez Gminę Wólka w ramach projektu „Akademia kluczowych kompetencji” oraz „Akademia kluczowych kompetencji II”ZałącznikiInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - część pierwsza zamówienia - Dostawa sprzętu komputerowego dla Szkół prowadzonych przez Gminę Wólka w ramach projektu „Akademia kluczowych kompetencji II”118.97KBpdfPobierzInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - część druga zamówienia - Dostawa sprzętu komputerowego dla Szkół prowadzonych przez Gminę Wólka w ramach projektu „Akademia kluczowych kompetencji”85.86KBpdfPobierzInformacje publikowane po otwarciu ofert - Dostawa sprzętu komputerowego dla Szkół prowadzonych przez Gminę Wólka w ramach projektu „Akademia kluczowych kompetencji” oraz „Akademia kluczowych kompetencji II”162.95KBpdfPobierzOgłoszenie o zamówieniu - Dostawa sprzętu komputerowego dla Szkół prowadzonych przez Gminę Wólka w ramach projektu „Akademia kluczowych kompetencji” oraz „Akademia kluczowych kompetencji II”224.57KBpdfPobierzSpecyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) z załącznikami - Dostawa sprzętu komputerowego dla Szkół prowadzonych przez Gminę Wólka w ramach projektu „Akademia kluczowych kompetencji” oraz „Akademia kluczowych kompetencji II”4.41MBzipPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:31 października 2019 20:31Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:145618 grudnia 2019 15:35(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)18 grudnia 2019 15:35(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)18 grudnia 2019 15:35(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)więcej »18 grudnia 2019 15:35(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)18 grudnia 2019 15:35(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wybor_oferty_komputery_cz1__www.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)29 listopada 2019 16:08(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)29 listopada 2019 16:08(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)29 listopada 2019 16:08(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)29 listopada 2019 16:08(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wybor_oferty_komputery_cz2__www.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)08 listopada 2019 14:56(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 listopada 2019 14:56(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 listopada 2019 14:56(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [informacje_z_otwarcia_ofert__akademia_kluczowych_kompetencji_1_i_2.pd f] do dokumentu. (Dokument opublikowany)31 października 2019 20:42(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.31 października 2019 20:40(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [siwz__dostawa_sprzetu_komputerowego_akademia_2.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)31 października 2019 20:39(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)31 października 2019 20:31(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (2)
Część 1: Część pierwsza – Dostawa sprzętu komputerowego dla Szkół w ramach projektu 'Akademia kluczowych kompetencji II'
Dostawa sprzętu komputerowego: 43 laptopy z systemem i oprogramowaniem, 2 urządzenia wielofunkcyjne, 2 projektory oraz 2 urządzenia do zarządzania sprzętem mobilnym.
Część 2: Część druga – Dostawa sprzętu komputerowego dla Szkół w ramach projektu 'Akademia kluczowych kompetencji'
Dostawa sprzętu: 2 laptopy z systemem i oprogramowaniem, 2 rzutniki multimedialne oraz 3 cyfrowe urządzenia pomiarowe zużycia energii.
Dokumenty (4)
- Informacje publikowane po otwarciu ofert - Dostawa sprzętu komputerowego dla Szkół prowadzonych przez Gminę Wólka w ramach projektu „Akademia kluczowych…
- Ogłoszenie o zamówieniu - Dostawa sprzętu komputerowego dla Szkół prowadzonych przez Gminę Wólka w ramach projektu „Akademia kluczowych kompetencji” oraz…
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - część pierwsza zamówienia - Dostawa sprzętu komputerowego dla Szkół prowadzonych przez Gminę Wólka w ramach…
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - część druga zamówienia - Dostawa sprzętu komputerowego dla Szkół prowadzonych przez Gminę Wólka w ramach…
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.