Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych w gminie Wólka (2020-2021)

Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Gmina Wólka
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych w gminie Wólka na okres 24 miesięcy (2020-2021). Postępowanie podzielone na dwie części: odbiór odpadów od mieszkańców oraz prowadzenie punktu PSZOK. Możliwość złożenia ofert na wszystkie części lub na maksymalnie 2 części. Kryteria: cena (60%) oraz dodatkowe usługi/terminy (40%).

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Strona głównaPrzetargiOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych...PrzetargiModernizacja systemu zaopatrzenia w wodę na terenie gminy Wólka-etap IIIDostawa sprzętu komputerowego dla Szkół prowadzonych przez Gminę Wólka w ramach projektu „Akademia kluczowych kompetencji” oraz „Akademia kluczowych kompetencji II”Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Wólka przez okres 24 miesięcy (styczeń 2020 - grudzień 2021)ZałącznikiInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - odpady komunalne117.54KBpdfPobierzInformacje publikowane po otwarciu ofert - odpady komunalne103.33KBpdfPobierzOgłoszenie o zamówieniu - odpady komunalne165.78KBpdfPobierzSpecyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) z załącznikami - odpady komunalne4.89MBzipPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:31 października 2019 13:19Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:206718 grudnia 2019 15:32(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)18 grudnia 2019 15:32(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)18 grudnia 2019 15:32(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)więcej »18 grudnia 2019 15:30(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wybor_oferty_odpady_komunalne__www.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)03 grudnia 2019 15:12(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)03 grudnia 2019 15:12(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)03 grudnia 2019 15:12(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [informacje_z_otwarcia_ofert__odpady_komunalne_2019.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)31 października 2019 13:46(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.31 października 2019 13:43(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [siwz__odpady_komunalne_20202021_z_zalacznikami.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)31 października 2019 13:40(Tomasz Misiura) - Usunięcie załącznika [siwz__odpady_komunalne_20202021_z_zalacznikami.zip] z dokumentu. (Dokument nieopublikowany)31 października 2019 13:39(Tomasz Misiura) - Ukrycie dokumentu.31 października 2019 13:26(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.31 października 2019 13:23(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [siwz__odpady_komunalne_20202021_z_zalacznikami.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)31 października 2019 13:20(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu_2019ojs211516982pl.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)31 października 2019 13:19(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)

Części zamówienia (2)

  1. Część 1: Część nr 1 – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych bezpośrednio od właścicieli nieruchomości zamieszkałych

    Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od mieszkańców gminy (ok. 12370 osób) w systemie pojemnikowym, workowym oraz akcyjnym.

  2. Część 2: Część nr 2 – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK)

    Prowadzenie punktu PSZOK w każdą sobotę, odbiór i zagospodarowanie odpadów z punktu oraz wyposażenie go w personel i pojemniki.

Dokumenty (3)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznelubelskie

Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych w gminie Wólka (2020-2021) — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne