Przebudowa drogi powiatowej nr 2224L (wykonanie chodnika w m. Łysaków)
Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- m. Łysaków, droga powiatowa nr 2224L
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest budowa chodnika o długości ok. 700m (powierzchnia ok. 999m2) z kostki betonowej na odcinku drogi powiatowej w miejscowości Łysaków. Zakres obejmuje również zjazdy, ustawienie obrzeży, palisady, odtworzenie rowów, wymianę przepustów, odwodnienie krawężnikowe, umocnienie skarp oraz oznakowanie. Wykonawca musi przygotować projekt organizacji ruchu i zapewnić pełną obsługę geodezyjną.
Kluczowe wymagania
- Gwarancja i rękojmia: min. 36 miesięcy
- Sporządzenie projektu czasowej organizacji ruchu
- Pełna obsługa geodezyjna (wytyczenie, pomiary, dokumentacja powykonawcza)
- Odbiór techniczny robót przez zarządców sieci
Treść ogłoszenia
Strona głównaPrzetargiPrzebudowa drogi powiatowej nr 2224L w zakresie wykonania chodnika na odcinku od km...PrzetargiPrzebudowa ciągu dróg gminnych 107398L ul. Borówkowa i 112416L ul. Malinowa w miejscowości Turka oraz przebudowa ciągu dróg wewnętrznych na działce ewidencyjnej nr 1273/14 w miejscowości Turka odcinek 1 i 4.Modernizacja systemu zaopatrzenia w wodę na terenie gminy Wólka-etap IIIPrzebudowa drogi powiatowej nr 2224L w zakresie wykonania chodnika na odcinku od km 5+925,62 do km 6+627,32 w m. ŁysakówZałącznikiInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - chodnik przy drodze powiatowej w Łysakowie59.55KBpdfPobierzInformacje publikowane po otwarciu ofert - chodnik przy drodze powiatowej w Łysakowie39.11KBpdfPobierzOgłoszenie o zamówieniu - chodnik przy drodze powiatowej w Łysakowie70.25KBpdfPobierzSpecyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) - chodnik przy drodze powiatowej w Łysakowie3.41MBzipPobierzProjekt wykonawczy - chodnik przy drodze powiatowej w Łysakowie21.81MBzipPobierzStała organizacja ruchu - chodnik przy drodze powiatowej w Łysakowie27.33MBzipPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:07 października 2019 13:04Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:134922 października 2019 12:52(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 października 2019 12:52(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 października 2019 12:52(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)więcej »22 października 2019 12:52(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 października 2019 12:52(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 października 2019 12:52(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wybor_oferty_chodnik_lysakow__www.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)22 października 2019 12:27(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 października 2019 12:27(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 października 2019 12:27(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 października 2019 12:27(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 października 2019 12:27(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [informacje_z_otwarcia_ofert__chodnik_lysakow.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)07 października 2019 13:37(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.07 października 2019 13:35(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument nieopublikowany)07 października 2019 13:35(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument nieopublikowany)07 października 2019 13:35(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [siwz__chodnik_lysakow.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)07 października 2019 13:34(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [stala_organizacja_ruchu.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)07 października 2019 13:31(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [projekt_wykonawczy.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)07 października 2019 13:05(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu_chodnik_lysakow.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)07 października 2019 13:04(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Przebudowa drogi powiatowej nr 2224L w zakresie wykonania chodnika
Budowa chodnika z kostki betonowej (ok. 999m2) wraz ze zjazdami, odwodnieniem, wymianą przepustów i umocnieniem skarp.
Dokumenty (3)
- Informacje publikowane po otwarciu ofert - chodnik przy drodze powiatowej w Łysakowie39.11KBpdfPobierz
- Ogłoszenie o zamówieniu - chodnik przy drodze powiatowej w Łysakowie70.25KBpdfPobierz
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - chodnik przy drodze powiatowej w Łysakowie59.55KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.