Przebudowa dróg gminnych i wewnętrznych w miejscowości Turka
Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Turka (ul. Borówkowa, ul. Malinowa oraz działka nr 1273/14)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na roboty budowlane obejmujące przebudowę dróg gminnych (ul. Borówkowa i Malinowa) oraz dróg wewnętrznych na działce nr 1273/14 w miejscowości Turka. Prace obejmują wymianę nawierzchni bitumicznej, budowę chodników z kostki brukowej, wykonanie zjazdów, studni chłonnych oraz kanałów technologicznych. Zamówienie podzielone na 2 części.
Kluczowe wymagania
- Gwarancja i rękojmia: min. 36 miesięcy
- Wykonanie monitoringu wizyjnego sieci kanalizacyjnej (przed i po robótach)
- Sporządzenie projektu organizacji ruchu
- Pełna obsługa geodezyjna (wytyczenie, pomiary, dokumentacja powykonawcza)
- Zagospodarowanie nadmiaru gruntu we własnym zakresie
Treść ogłoszenia
Strona głównaPrzetargiPrzebudowa ciągu dróg gminnych 107398L ul. Borówkowa i 112416L ul. Malinowa w miejscowości...PrzetargiPrzystosowanie obiektu użyteczności publicznej do funkcji Klubu Seniora w budynku zlokalizowanym na działce nr ew. 499 w miejscowości Rudnik, gmina Wólka.Przebudowa drogi powiatowej nr 2224L w zakresie wykonania chodnika na odcinku od km 5+925,62 do km 6+627,32 w m. ŁysakówPrzebudowa ciągu dróg gminnych 107398L ul. Borówkowa i 112416L ul. Malinowa w miejscowości Turka oraz przebudowa ciągu dróg wewnętrznych na działce ewidencyjnej nr 1273/14 w miejscowości Turka odcinek 1 i 4.ZałącznikiInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - przebudowa: ul. Borówkowa, ul. Malinowa oraz droga w Turce na działce nr 1273/14 odcinek 1 i 4136.86KBpdfPobierzInformacje publikowane po otwarciu ofert - przebudowa: ul. Borówkowa, ul. Malinowa oraz droga w Turce na działce nr 1273/14 odcinek 1 i 4545.76KBpdfPobierzOgłoszenie o zamówieniu - przebudowa: ul. Borówkowa, ul. Malinowa oraz droga w Turce na działce nr 1273/14 odcinek 1 i 4.229.65KBpdfPobierzSpecyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) - przebudowa: ul. Borówkowa, ul. Malinowa oraz droga w Turce na działce nr 1273/14 odcinek 1 i 4.1.3MBzipPobierzDokumentacja projektowa ul Borówkowa8.13MBzipPobierzDokumentacja projektowa ul Malinowa7.11MBzipPobierzDokumentacja projektowa - droga w Turce na działce nr 1273/14 odcinek 1 i 410.74MBzipPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:05 września 2019 15:19Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:163824 września 2019 12:45(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)24 września 2019 12:45(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)24 września 2019 12:45(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)więcej »24 września 2019 12:45(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)24 września 2019 12:45(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)24 września 2019 12:45(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)24 września 2019 12:44(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wybor_oferty__www.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)20 września 2019 14:49(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 września 2019 14:49(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 września 2019 14:49(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 września 2019 14:49(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 września 2019 14:49(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 września 2019 14:49(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [informacje_z_otwarcia_ofert__borowkowa_malinowa_turka.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)05 września 2019 15:41(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.05 września 2019 15:40(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument nieopublikowany)05 września 2019 15:40(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument nieopublikowany)05 września 2019 15:40(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument nieopublikowany)05 września 2019 15:40(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [siwz__malinowa_borowkowa_i__w_turce_odc_1i4.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)05 września 2019 15:40(Tomasz Misiura) - Usunięcie załącznika [siwz__malinowa_borowkowa_i__w_turce_odc_1i4.zip] z dokumentu. (Dokument nieopublikowany)05 września 2019 15:35(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [dokumentacja_projektowa_turka_dz127314.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)05 września 2019 15:34(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [dokumentacja_projektowa_ul_malinowa.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)05 września 2019 15:33(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [dokumentacja_projektowa_ul_borowkowa.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)05 września 2019 15:27(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [siwz__malinowa_borowkowa_i__w_turce_odc_1i4.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)05 września 2019 15:20(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)05 września 2019 15:19(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (2)
Część 1: Część pierwsza - Przebudowa ciągu dróg gminnych 107398L ul. Borówkowa i 112416L ul. Malinowa w miejscowości Turka
Przebudowa dróg ul. Borówkowej i Malinowej (ok. 163m i 165m) wraz z chodnikami i zjazdami.
Część 2: Część druga - Przebudowa ciągu dróg wewnętrznych na działce ewidencyjnej nr 1273/14 w miejscowości Turka
Przebudowa dróg wewnętrznych na działce nr 1273/14 (odcinki 1 i 4).
Dokumenty (3)
- Informacje publikowane po otwarciu ofert - przebudowa: ul. Borówkowa, ul. Malinowa oraz droga w Turce na działce nr 1273/14 odcinek 1 i 4545.76KBpdfPobierz
- Ogłoszenie o zamówieniu - przebudowa: ul. Borówkowa, ul. Malinowa oraz droga w Turce na działce nr 1273/14 odcinek 1 i 4.229.65KBpdfPobierz
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - przebudowa: ul. Borówkowa, ul. Malinowa oraz droga w Turce na działce nr 1273/14 odcinek 1 i…
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.