Przystosowanie obiektu użyteczności publicznej do funkcji Klubu Seniora w miejscowości Rudnik
Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Rudnik, gmina Wólka (działka nr ew. 499)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane mające na celu adaptację parteru budynku (pow. użytkowa ok. 139 m2) na potrzeby Klubu Seniora w miejscowości Rudnik. Zakres prac obejmuje branże budowlaną, sanitarną i elektryczną, w tym dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz pełną obsługę geodezyjną. Wymagana jest 36-miesięczna gwarancja/rękojmia.
Kluczowe wymagania
- 36 miesięcy gwarancji i rękojmi (kryterium oceny)
- Pełna obsługa geodezyjna (wytyczenie, pomiary, dokumentacja powykonawcza)
- Zapewnienie na własny koszt ewentualnych nadmiarów gruntu do zagospodarowania
Treść ogłoszenia
Strona głównaPrzetargiPrzystosowanie obiektu użyteczności publicznej do funkcji Klubu Seniora w budynku...PrzetargiModernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości PliszczynPrzebudowa ciągu dróg gminnych 107398L ul. Borówkowa i 112416L ul. Malinowa w miejscowości Turka oraz przebudowa ciągu dróg wewnętrznych na działce ewidencyjnej nr 1273/14 w miejscowości Turka odcinek 1 i 4.Przystosowanie obiektu użyteczności publicznej do funkcji Klubu Seniora w budynku zlokalizowanym na działce nr ew. 499 w miejscowości Rudnik, gmina Wólka.Zamówienie realizowane jest w ramach projektu:„Top Senior” realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Osi Priorytetowej 11 - Włączenie społeczne, działanie 11.2 Usługi społeczne i zdrowotne.Numer projektu: RPLU.11.02.00-06-0018/18.ZałącznikiOgłoszenie o zamówieniu BZP410.44KBpdfPobierzSIWZ z załącznikami1.66MBzipPobierzZał. nr 5 do SIWZ. Dokumentacja projektowa oraz STWIOR6.25MBzipPobierzOgłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu200.09KBpdfPobierzWyjaśnienie i zmiana treści SIWZ740.7KBpdfPobierzOgłoszenie o zmianie ogłoszenia z dnia 30.07.2019237.99KBpdfPobierzWyjaśnienie i zmiana treści SIWZ z dnia 30.07.2019315.23KBpdfPobierzInformacje publikowane po otwarciu ofert83.44KBpdfPobierzInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty88.75KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:18 lipca 2019 13:50Dokument wprowadzony do BIP przez:Paweł GospodarekIlość wyświetleń:173627 sierpnia 2019 15:12(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wybor_oferty__klub_seniora_www.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)07 sierpnia 2019 14:33(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [informacje_z_otwarcia_ofert__klub_seniora.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)30 lipca 2019 12:08(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wyjasnienie_i_zmiana_tresci_siwz_z_dnia_30072019.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)więcej »30 lipca 2019 12:07(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zmianie_ogloszenia_z_dnia_30072019.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)25 lipca 2019 14:29(Paweł Gospodarek) - Dodanie załącznika [wyjasnienie_i_zmiana_tresci_siwz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)25 lipca 2019 14:27(Paweł Gospodarek) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zmianie_ogloszenia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)18 lipca 2019 13:53(Paweł Gospodarek) - Opublikowanie dokumentu.18 lipca 2019 13:52(Paweł Gospodarek) - Dodanie załącznika [dokumentacja_techniczna_stwior_przedmiary.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)18 lipca 2019 13:51(Paweł Gospodarek) - Dodanie załącznika [siwz__z_zalacznikami.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)18 lipca 2019 13:51(Paweł Gospodarek) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)18 lipca 2019 13:50(Paweł Gospodarek) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Przystosowanie obiektu do funkcji Klubu Seniora
Roboty budowlane, sanitarne i elektryczne w parterze budynku (pow. ok. 131 m2) w celu adaptacji na Klub Seniora.
Dokumenty (7)
- Informacje publikowane po otwarciu ofert83.44KBpdfPobierz
- Ogłoszenie o zamówieniu BZP410.44KBpdfPobierz
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu200.09KBpdfPobierz
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia z dnia 30.07.2019237.99KBpdfPobierz
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty88.75KBpdfPobierz
- Wyjaśnienie i zmiana treści SIWZ740.7KBpdfPobierz
- Wyjaśnienie i zmiana treści SIWZ z dnia 30.07.2019315.23KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.