Modernizacja drogi dojazdowej w miejscowości Pliszczyn
Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Pliszczyn (Kolonia Pliszczyn), działka nr 915
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja 280-metrowego odcinka drogi gminnej w miejscowości Pliszczyn (Kolonia Pliszczyn, działka nr 915). Zakres prac obejmuje m.in. ułożenie nawierzchni bitumicznej o szerokości 4 m, wykonanie poboczy z kruszywa mineralnego oraz zagospodarowanie nadmiaru gruntu. Rozliczenie następuje w trybie ryczałtowym.
Kluczowe wymagania
- Brak wadium
- Oświadczenie o przynależności do grupy kapitałowej (w terminie 3 dni od informacji o nieprawidłowościach)
Treść ogłoszenia
Strona głównaPrzetargiModernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości PliszczynPrzetargiPrzebudowa drogi gminnej nr 112470L w Łuszczowie Pierwszym wraz z przebudową drogi krajowej nr 82 w ramach projektu Mobilny LOF - drugi przetargPrzystosowanie obiektu użyteczności publicznej do funkcji Klubu Seniora w budynku zlokalizowanym na działce nr ew. 499 w miejscowości Rudnik, gmina Wólka.Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości PliszczynZałącznikiOgłoszenie o zamówieniu BZP405.63KBpdfPobierzSIWZ z załącznikami1.63MBzipPobierzZał. nr 5 Dokumentacja techniczna1.28MBzipPobierzInformacje publikowane po otwarciu ofert80.72KBpdfPobierzInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty84.22KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:16 lipca 2019 13:58Dokument wprowadzony do BIP przez:Paweł GospodarekIlość wyświetleń:164409 sierpnia 2019 14:35(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wybor_najkorzystniejszej_oferty__droga_pliszczyn__www.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)31 lipca 2019 14:48(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [informacje_z_otwarcia_ofert__fogr_droga_pliszczyn.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)16 lipca 2019 14:04(Paweł Gospodarek) - Opublikowanie dokumentu.więcej »16 lipca 2019 14:01(Paweł Gospodarek) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_5_dokumentacja_techniczna_specyfikacja_technicznaprzedmi ar_robot.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)16 lipca 2019 13:59(Paweł Gospodarek) - Dodanie załącznika [siwz_z_zalacznikami.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)16 lipca 2019 13:59(Paweł Gospodarek) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu_bzp.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)16 lipca 2019 13:58(Paweł Gospodarek) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Pliszczyn
Modernizacja 280 mb drogi gminnej o szerokości 4 m. Prace obejmują nawierzchnię bitumiczną i pobocza z kruszywa.
Dokumenty (3)
- Informacje publikowane po otwarciu ofert80.72KBpdfPobierz
- Ogłoszenie o zamówieniu BZP405.63KBpdfPobierz
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty84.22KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.