Przebudowa drogi gminnej nr 112470L w Łuszczowie Pierwszym wraz z przebudową drogi krajowej nr 82
Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Łuszczów Pierwszy, woj. lubelskie
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa skrzyżowania drogi krajowej nr 82 z drogą gminną nr 112470L w miejscowości Łuszczów Pierwszy. Zakres prac obejmuje budowę zatok autobusowych, peronów z chodnikami, wykonanie odwodnienia drogi oraz kanału teletechnicznego (w tym przewiert pod drogą). Zamówienie realizowane w trybie przetargu nieograniczonego.
Kluczowe wymagania
- Brak wadium
- Składanie ofert w formie pisemnej (osobiście, pocztą lub posłańcem) w trwale zamkniętej kopercie
- Wymagane oświadczenie o podwykonawcach
- Wymagane oświadczenie o rozwiązaniach równoważnych (jeśli dotyczy)
Treść ogłoszenia
Strona głównaPrzetargiPrzebudowa drogi gminnej nr 112470L w Łuszczowie Pierwszym wraz z przebudową drogi...PrzetargiOZE w gminie Wólka - montaż pomp ciepła i ogniw fotowoltaicznych RI.271.15.2019Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości PliszczynPrzebudowa drogi gminnej nr 112470L w Łuszczowie Pierwszym wraz z przebudową drogi krajowej nr 82 w ramach projektu Mobilny LOF - drugi przetargZałącznikiInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - mobilny LOF Łuszczów - drugi przetarg69.58KBpdfPobierzInformacje z otwarcia ofert - mobilny LOF Łuszczów - drugi przetarg55.97KBpdfPobierzOgłoszenie o zamówieniu - mobilny LOF Łuszczów część pierwsza - drugi przetarg220.37KBpdfPobierzSPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA (SIWZ) - Mobilny LOF Łuszczów część pierwsza - drugi przetarg1.55MBzipPobierzProjekt wykonawczy - mobilny LOF Łuszczów - drugi przetarg23.49MBzipPobierzProjekt budowlany - mobilny LOF Łuszczów - drugi przetarg25.15MBzipPobierzProjekt stałej i czasowej organizacji ruchu - mobilny LOF Łuszczów - drugi przetarg9.87MBzipPobierzSZCZEGÓŁOWE SPECYFIKACJE TECHNICZNE - mobilny LOF Łuszczów - drugi przetarg3.16MBzipPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:12 lipca 2019 14:51Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:195022 sierpnia 2019 15:46(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 sierpnia 2019 15:46(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 sierpnia 2019 15:46(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)więcej »22 sierpnia 2019 15:46(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 sierpnia 2019 15:46(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 sierpnia 2019 15:46(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 sierpnia 2019 15:46(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)22 sierpnia 2019 15:46(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wybor_oferty_cz1__www.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)30 lipca 2019 14:11(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)30 lipca 2019 14:11(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)30 lipca 2019 14:10(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)30 lipca 2019 14:10(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)30 lipca 2019 14:10(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)30 lipca 2019 14:10(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)30 lipca 2019 14:10(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [informacje_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)12 lipca 2019 15:15(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.12 lipca 2019 15:12(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [szczegolowe_specyfikacje_techniczne_cz_1_i_2.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)12 lipca 2019 15:10(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [projekt_stalej_i_czasowej_organizacji_ruchu_cz_1_i_2.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)12 lipca 2019 15:09(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [projekt_budowlany_cz_1_i_2.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)12 lipca 2019 15:07(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [projekt_wykonawczy_cz_1_i_2.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)12 lipca 2019 15:03(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [siwz__mobilny_lof_luszczow_czesc_1__drugi_przetarg_.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)12 lipca 2019 14:53(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu_mobilny_lof_luszczow_cz1__drugi_przetarg.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)12 lipca 2019 14:51(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Rozbudowa skrzyżowania drogi krajowej nr 82 z drogą gminną nr 112470L w km 14+104 w miejscowości Łuszczów Pierwszy - Zadanie inwestycyjne nr 1
Budowa zatok autobusowych, peronów z chodnikami, odwodnienia drogi krajowej oraz kanału teletechnicznego.
Dokumenty (3)
- Informacje z otwarcia ofert - mobilny LOF Łuszczów - drugi przetarg55.97KBpdfPobierz
- Ogłoszenie o zamówieniu - mobilny LOF Łuszczów część pierwsza - drugi przetarg220.37KBpdfPobierz
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - mobilny LOF Łuszczów - drugi przetarg69.58KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.