Dostawa ciągnika rolniczego dla Gminy Wólka
Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Gmina Wólka (Jakubowice Murowane)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę fabrycznie nowego ciągnika rolniczego dla Gminy Wólka. Wymagany rok produkcji 2019, pojemność silnika min. 4300 cm3 oraz moc min. 115 km. Kryterium oceny ofert obejmuje termin dostawy (im szybciej, tym więcej punktów). Brak wadium.
Kluczowe wymagania
- Brak wadium
- Termin związania ofertą: 30 dni
- Język ofert: polski
Treść ogłoszenia
Strona głównaPrzetargiDostawa ciągnika rolniczego na potrzeby Gminy Wólka z siedzibą w Jakubowice Murowane...PrzetargiBudowa sieci kanalizacji sanitarnej z odgałęzieniami w m. Świdnik Duży Drugi gm. Wólka (bez przyłączy) - etap czwartyPrzebudowa drogi powiatowej nr 2224L w m. Kolonia Pliszczyn w zakresie wykonania chodnika o dł. ok. 500mb i zatok parkingowych w sąsiedztwie szkoły podstawowejDostawa ciągnika rolniczego na potrzeby Gminy Wólka z siedzibą w Jakubowice MurowaneZałącznikiOgłoszenie o zamówieniu394.4KBpdfPobierzSIWZ z załącznikami795.54KBzipPobierzWyjaśnienie treści SIWZ315.44KBpdfPobierzInformacje publikowane po otwarciu ofert48.59KBpdfPobierzInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty51.27KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:11 czerwca 2019 14:43Dokument wprowadzony do BIP przez:Paweł GospodarekIlość wyświetleń:141721 czerwca 2019 08:02(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wybor_oferty__dostawa_ciagnika_rolniczego.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)19 czerwca 2019 13:13(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [informacje_publikowane_po_otwarciu_ofert__dostawa_ciagnika__rolniczeg o.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)14 czerwca 2019 11:30(Paweł Gospodarek) - Dodanie załącznika [wyjasnienie__tresci_siwz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)więcej »11 czerwca 2019 14:44(Paweł Gospodarek) - Dodanie załącznika [siwz_z_zalacznikami.zip] do dokumentu. (Dokument opublikowany)11 czerwca 2019 14:43(Paweł Gospodarek) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)11 czerwca 2019 14:43(Paweł Gospodarek) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa ciągnika rolniczego
Dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego o mocy min. 115 km i pojemności silnika min. 4300 cm3.
Dokumenty (4)
- Informacje publikowane po otwarciu ofert48.59KBpdfPobierz
- Ogłoszenie o zamówieniu394.4KBpdfPobierz
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty51.27KBpdfPobierz
- Wyjaśnienie treści SIWZ315.44KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.